Şeyma Subaşı'nın Sadece Şeyma kitabındaki öneri gündem oldu! Subaşı hapse mi girecek?

Sadece Şeyma adlı kitabı ile gündeme gelen Şeyma Subaşı, bu kez bir hata ile gündemde..

Merve Mutlu
12 Temmuz 2019 - 11:10
Magazin

Acun Ilıcalı ile beraberliği nedeniyle tanınan Şeyma Subaşı, ayrılıklarının ardından gündem olmaya devam ediyor. 3 editörle çalışarak hayatının kırılma noktalarını kitaba aktaran Subaşı'nın kitabındaki tehlikeli hata gündeme bomba gibi düştü...

19-07/12/eyma.png

Şeyma Subaşı’na ait kitabın “Cilt ve Beslenmeye Dair İpuçlarım” başlıklı kısmında; hidroklorik asit ile hyaluronik asit karıştırılarak okuyucuya “hidrolik asit ve nemlendiriciyi unutma” tavsiyesinde aslında tuz ruhu önerilmiş olması hatası gündeme oturdu.

19-07/12/seda.png

Bu hata, Magazin Noteri adlı Youtube kanalına konuk olan Seda Sayan'ın da gündemindeydi. Milliyet Cadde yazarlarından Ali Eyüboğlu ile başarılı televizyoncu İlkay Buharalı’nın YouTube kanalı olan Magazin Noteri'ne konuşan Sayan, kitabın toplatılması gerektiğini söyleyerek,

“Hidrolik asitte emin misiniz, kör olur millet. Ne diyecekti biliyor musunuz; hyalüronik asit. Bunun aslı budur. Bu kitabın toplatılması lazım. Bu çok önemli bir şey. Buradan ceza alır. Her türlü ceza alır. Sen şimdi ‘bunu kullanın’ diyorsun, kör oldu diyelim kullanan. Bu kitapta böyle bir şey yazıyorsa bitti bu iş. Yılların televizyoncusu olarak söylüyorum. Bu kitapta hidrolik asiti yüzünüze sürün yazıyor ve yandı millet; sakın. Ona hyalüronik asit denir. Bu kitabın toplanması lazım. Bu kitabı alıp uygulamaya kalkan olursa yayın evinin de başı belaya girer. Bu kitap toplanmalı. Bu iş yargıya gider, hapse bile girebilir. Biri yanar hapse atarlar. Çok tehlikeli bir durum bu. O madde tuvalet temizleyicisi! Demek ki denenmiş! diye küçük büyük okuyan herkes kullanmak isteyebilir. Sakın kullanmayın. Sakın uygulamayın çoluktan çocuktan uzak tutun. Elinizi bile sürmeyin” dedi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat