Show TV'nin merakla beklenen "Maviye Sürgün" dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı! Dizi ne zaman ekrana gelecek?

Show TV'nin başrollerinde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer aldığı dizisi Maviye Sürgün'ün tanıtımı paylaşıldı.. Peki Maviye Sürgün dizisi ne zaman yayınlanacak? Maviye Sürgün dizisinin konusu ne? Maviye Sürgün dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor? Maviye Sürgün dizisi uyarlama mı? Damla Sönmez kimdir? Caner Cindoruk kimdir? Serkan Altunorak kimdir?

Volkan Usta
16 Mayıs 2023 - 20:14
Kültür Sanat

Yakında Show TV’de ekrana gelecek, yapımını O3 Medya’nın, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda ise Nezaket Coşkun’un yer aldığı; çekimleri Marmaris’in masalsı atmosferinde gerçekleşen Maviye Sürgün dizisinin merakla beklenen ilk tanıtımı izleyicilerle buluştu. Fırtınalı bir gecenin sonunda gelişen olayların ekrana geleceği dizinin tanıtımı heyecan dolu bir hikayenin ilk sinyallerini veriyor. Dizinin başrollerinde Caner Cindoruk, Damla Sönmez ve Serkan Altunorak yer alırken; onlara Bülent Şakrak, Ayça Erturan, Ruhi Sarı, Gökşen Ateş ve Hakan Salınmış gibi çok değerli oyuncular eşlik ediyor. Maviye Sürgün sürükleyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla yaz sezonunun en iddialı yapımları arasında yer alıyor.

“BAŞKA TÜRLÜ TANIŞSAYDIK KEŞKE…”

SAT komandosu Ali’nin (Caner Cindoruk), fırtınadan kurtardığı Defne (Damla Sönmez) ile yollarının kesiştiği tanıtımda ikilinin hikayesinin seyri merak uyandırıyor. Defne’nin (Damla Sönmez) gizemli hali Ali’nin (Caner Cindoruk) şüphelerini üzerine çekerken ortaya çıkan Ozan’ın (Serkan Altunorak) dengeleri nasıl değiştireceği heyecanla bekleniyor. Caner Cindoruk ve Damla Sönmez’in uyumu ise ilk tanıtımdan ilgi çekiyor.

23-05/04/maviye-surgun-1683210710.jpg

Maviye Sürgün dizisinin hikayesi ise kısaca şöyle; uğradığı soruşturma sonrasında geçici süre açığa alınan başarılı SAT komandosu Ali (Caner Cindoruk), eşi Ayda’nın talihsiz ve ölümcül hastalık haberi ile çocuklarını ve eşini de yanına alarak; Çamlıkıyı'da butik otel işleten kayınpederi Salih’in (Hakan Salınmış) yanına taşınır. Taşınmadan kısa bir süre sonra Ayda'nın vefatı ile tüm aile derin bir yasa boğulur. Henüz acıları çok tazeyken bir gece denize açılan Ali, ufukta sürüklenen bir botu fark eder ve fırtınaya aldırmadan içindeki kadını kurtarır. Kurtardığı gizemli kadının adı Defne’dir (Damla Sönmez). Ali, yaşadığı kaza ile geçici hafıza kaybına uğrayan ve başına gelenleri hatırlamayan Defne'yi 'Tanrı Misafiri' olarak otele getirir. Parça parça hafızası yerine gelen Defne gerçek anlamda bir dolandırıcıdır. Geçmişinde bıraktığını sandığı Ozan (Serkan Altunorak) ile hiç beklenmedik bir şekilde bu kasabada burun buruna gelen Defne'nin kendi için bir çıkış̧ yolu aramaktan başka bir seçeneği yoktur.

“Bir zamanlar sadece karaya vuran dalgaların seslerinin yükseldiği Çamlıkıyı'da; Ali, Defne ve Ozan üçgeninde; çevredeki herkesi de içine alarak sürükleyecek, geri dönüşü olmayan hareketli günlerin ve tutkulu aşkların yaşanması, sırların ve aile ilişkilerinin ortalığa dökülmesi artık kaçınılmazdır”

Intermedya ve NBCU’ya ait Amerikan televizyon kanalı Telemundo arasındaki anlaşmanın ilk meyvesi olan Maviye Sürgün yakında Show TV’de!

 

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin