Sıfır Bir 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Sıfır Bir 5. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde Savaş uyuşturucu ticaretine karşı giriştiği yolda nelerle karşılaşacak?

Nurşah
25 Şubat 2019 - 17:33
Yeni Bölüm

Blutv'nin sevilen internet dizisi Sıfır Bir 5. sezon 6. bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Yayınlandığı ilk sezondan itibaren büyük beğeni kazanan dizinin yeni bölümünde bizleri neler bekliyor?

Sıfır Bir 5. sezon 6. bölüm fragmanı

Sıfır Bir 5. sezon 5. bölümde neler oldu?

Burak ve Cengo'nun Ozi ve ekibi ile yaptıkları çatışma, mahallenin büyükleri tarafından hoş karşılanmaz ve bu durum iplerin daha da gerilmesine neden olur. Gökhan'n tefecilerle yaptığı iş birliğinde Cihat'ın adını kullanması ve cebine indirdiği paranın miktarını artırması da henüz Cihat ve Nesih tarafından öğrenilmese de ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratacak durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir.

19-02/25/sifir-bir-5-sezon-yeni-bolum.jpg

Savaş ise mahallenin durumunu ve Gökhan'ın gençlerle anlaşamadığını öğrendikten sonra maddi işlerin Doğan'a devredilmesini söyler. Bu durum ise Gökhan'ın öfkelenmesine sebep olur. Tüm bunların yanında koğuşunda uyuşturucu kullanılmamasına yönelik oldukça net olan Savaş, bu uğurda Zahit'in koğuşa uyuşturucu sokan adamını öldürür. Zahit'in dikkatini çeken bu olay iki taraf arasında büyük anlaşmazlıklara yol açacaktır...

19-02/25/sifir-bir-5-sezon-6-bolum-1551104619.jpg

Sıfır Bir yeni bölümde neler olacak?

Savaş, cezaevindeki en büyük destekçisi Azad ile birlikte Zahit ve adamlarını karşısına almıştır. Yeni bölümde hapishane içerisinde pek çok karmaşık olayı izleyeceğiz. Savaş'ı cezaevinde oldukça zor günler bekliyor gibi görünüyor. Diğer taraftan Burak ve Cengo, Gökhan'ın tefeci arkadaşını kıstırıp ondan para alarak Gökhan ile ilişkilerinin iyice gerilmesine sebep olacak. Sıfır Bir heyecan dolu yeni bölümü ile 27 Şubat Çarşamba akşamı saat 19.01'de izleyici karşısında olacak!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat