resim yok
20 Aralık 2008 - 00:00

2002 Dünya Güzeli Azra Akın'dan ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ, oyuncu Meltem Cumbul'la ilişki yaşamaya başladı... Kıvanç Tatlıtuğ ile Meltem Cumbul arasında sürpriz bir aşk başladı. 2002 Dünya Güzeli olan Sevgilisi Azra Akın ile bir dargın bir barışık uzun yıllardır beraber olan Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde Akın'dan bir kez daha ayrılmış ve bu kez geri dönüşü olmadığını dile getirmişti. Adı ünlü yönetmen Yavuz Turgul ile anılan Meltem Cumbul ise özel hayatı hakkında açıklama yapmaktan çekinmiş ve sadece yaptığı işle anılmak istediğini söylemişti. Aşk hayatlarındaki çalkantıları unutmak isteyen çiçeği burnunda çift, geçtiğimiz günlerde Zekeriyaköy'de Star TV Mega Magazin'e yakalandı. Soruları yanıtsız bırakan ikili kameralara gülümsemekle yetinerek, arabaya binip mekandan uzaklaştı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat