Taro Emir Tekin'e babasından övgüler yağdı!

Yalı Çapkını dizisindeki Kaya karakteriyle bu sezonun en çok konuşulan oyuncularından olan Taro Emir Tekin'in anne ve babası da ünlü isimler. Eski futbolcu Metin Tekin ile sanatçı Şevval Sam'ın oğlu olan Taro Emir Tekin, ailesi tarafından da destekleniyor. Son olarak babası Metin Tekin, katıldığı bir turnuvada soruları yanıtlarken, oğlu Emir Tekin'e övgüler yağdırdı. Baba Tekin ne dedi? Oğlu Taro Emir Tekin'in performansını nasıl buluyor? Yalı Çapkını'nın Kaya'sını nasıl değerlendirdi?

ozan
12 Ekim 2023 - 10:27
Magazin

Eski futbolcu Metin Tekin, bir banka tarafından düzenlenen "Meme Kanseri Bilinçlendirme ve Farkındalık Ayı" kapsamında düzenlenen tenis turnuvasında görüntülendi. Tekin, Şevval Sam ile evliliğinden dünyaya gelen ve son günlerde Yalı Çapkını dizisindeki rolüyle dillerden düşmeyen oğlu Tarık Emir Tekin hakkında konuştu.

23-10/12/emir-tekin.png

'Gurur duyuyorum'

Oyunculuğun zorluklarını oğlu Taro, sektörün içine girince fark ettiğini belirten Metin Tekin, "İster aktör olur ister başka meslekler yapar. O benim için Taro'dur. O yüzden baba olarak keyifle izliyorum, gurur duyuyorum tabii ki" dedi.

Metin Tekin, ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını'na dahil olan oğlu ile ilgili, "Bu onun için çok büyük bir avantaj oldu tabii ki. Umarım oraya katkı sağlar." ifadelerini kullandı.

23-10/12/366x218-1496320076731.jpg

Oğlu Taro, sınava sokuyor

Diziyi her hafta takip ettiğini kaydeden Tekin, "Taro resmen bir öğretmen gibi beni yazılı ve sözlü sınava sokuyor. O yüzden dikkatle izliyorum. Hatta maçlardan daha dikkatli izliyorum" diye konuştu.

Diziyi çok başarılı buluyor

Yalı Çapkını dizisini genel olarak değerlendirmesi istenen Metin Tekin, "Hepsi çok başarılı. Emre Altuğ olsun çok yetenekli. Özellikle Çetin Tekindor büyük bir usta. Kezâ Binnur Kaya da, hepsi çok başarılı" ifadelerini kullandı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin