Teşkilat 62. Bölümüyle reytinglerdeki başarısını sürdürdü!

TRT'nin başrollerinde Murat Yıldırım ve Deniz Baysal'ın yer aldığı fenomen dizisi Teşkilat 62. bölümüyle ekrana geldi. Peki Teşkilat'ın 62. bölümünde neler yaşandı? Teşkilat 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat'ın 63. bölümünde neler olacak? Teşkilat'ın konusu ne? Teşkilat'ın 63. bölümünde Ömer ve Zehra zorlu açmazdan çıkabilecek mi? Teşkilat 62. bölümüyle reytinglerde kaçıncı sırada yer aldı?

Volkan Usta
23 Ocak 2023 - 11:09
Kültür Sanat

TRT 1’de yayınlanan Teşkilat22 Ocak Pazar akşamı altmış ikinci bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı bölümde Teşkilat, tüm kişiler kategorisinde Pazar akşamının en çok izlenen dizisi oldu.

23-01/23/cns_1478.JPG

Teşkilat’ın dün akşam yayınlanan 62. bölümünde neler oldu?

Deniz’in hamlesiyle Halit  Başkan’a planlanan suikast tehlikesi uzaklaştırılırken Ömer de deşifre olmadan Francis’le birlikte olay yerinden uzaklaştı. Patlayan silah sesiyle Hartley’in kendisini tuzağa çekmek istediğini anlayan Halit Başkan, Hartley’den hesap sordu. Hartley okların Frederick’e çevrilmesini sağlarken diğer yandan da Frederick’i görevine devam etmesi için uyarmayı ihmal etmedi.

23-01/23/cns_0825.JPG

Kardeşinin ölümüyle derinden sarsılan Helen, Korkut’la görüşerek dertleşmek istedi. Bedro’nun kendisini takip ettiğini fark edince oradan hemen uzaklaştı. Korkut duruma anlam veremezken Bedro da Francis’in emriyle Korkut’un peşinde düştü. 

23-01/23/cns_1660_rt.jpg

Ekip, Frederick’i ele geçirmek ve Kuzey Irak'ta yeni kurulacak terör kampının yerinin öğrenilmesi için kolları sıvadı. Bu sırada evinin yakınlarında şüpheli bir şahsın olduğu ve istihbarat ekipleri dışında bir kişi tarafından etkisiz hale getirildiği haberini alan Zehra’nın kafasında bazı soru işaretleri oluştu. Sacide ile Efkar arasındaki ilişkiyle ilgli Sacide’ye sorular soran Zehra, Sacide’nin tavırlarından iyice şüphelendi.

23-01/23/cns_0542.JPG

Ömer ve Zehra’nın Kuzey Irak’taki kamp bölgesinden Frederick’i almalarıyla birlikte teröristler de hemen peşlerine düştü. Tehlikede olan Ömer ve Zehra’yı kurtarmak için zor durumda kalan Halit Başkan,  kritik bir karar vererek planlanan hava saldırısının kampa yapılması için onay verdi. Ömer ve Zehra içine düştükleri cendereden çıkmak için büyük bir mücadeleye girdi.

23-01/23/cns_0610_rt.jpg

Teşkilat’ yeni bölümleriyle her Pazar TRT 1’de…

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat