The Enemy Within 1. sezon 10. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Jennifer Carpenter ve Morris Chestnut ikilisini başrollerde izlediğimiz The Enemy Within dizisinin yeni bölümünde neler olacak? The Enemy Within 1. sezon 10. bölüm konusu, fragmanı ve bölümden kareler...

Volkan Küçükel
28 Nisan 2019 - 10:43
Kültür Sanat

Jennifer Carpenter ve Morris Chestnut ikilisini başrollerde izlediğimiz; karşı casusluk dünyasında geçen temposu ve gerilimi yüksek dizi "The Enemy Within" geride bıraktığımız hafta sezonun dokuzuncu bölümü "Homecoming" ile ekranlardaydı.

THE ENEMY WITHIN 1. SEZON 9. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dizinin ekranlara gelen son bölümünde Tal'ın önemli bir ajanının CIA nezaretindeyken firar etmesinin ardından Shepherd, firarinin izinin bulunup yakalanması konusunda CIA'e yardım eder.

Shepherd ve Keaton, CIA'in Tal soruşturması hakkında hayat bir bilgiyi sakladıklarını keşfettikleri zaman, mevcut dava Shepherd ve Keaton için CIA'i gözetlemek ve onların ne bildiğini öğrenmek için bir fırsat haline dönüşür. CIA'in Sierra Maestra gizemi hakkında bazı bilgiler açığa çıkar.

19-04/28/the-enemy-within-bolum-9-fotografi.jpg

THE ENEMY WITHIN 1. SEZON 9. BÖLÜM REYTİNGLERİ NASIL ÇIKTI?

Dizi; David Appelbaum & Erin Donovan'ın senaryosunu kaleme alıp, Lily Mariye'nin yönetmen koltuğunda oturduğu bölümle izlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 0.6 reyting oranı ve 3.91 milyon izleyici rakamlarını elde ederken geçtiğimiz haftaya benzer bir ekran performansı sergiledi.

Mevcut rakamlar, yeni sezon onayı alma konusunda The Enemy Within'e zorluk çıkaracak gibi görünüyor.

THE ENEMY WITHIN 1. SEZON 10. BÖLÜM NE ZAMAN?

David S. Tuttman'ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni bölüm "Chigorin" 29 Nisan 2019 Pazartesi akşamı NBC ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi ne gibi gelişmeler bekliyor?

19-04/28/tew-nbc-1556436796.jpg

THE ENEMY WITHIN 1. SEZON 10. BÖLÜM KONUSU

CIA için çalışan bir grup paralı asker, kiralanmış ucuz tarifeli bir uçakta ölü olarak bulunduğunda; Keaton (Morris Chestnut) ve takımı, CIA'nın Tal'e (Lev Gorn) ilişkin bazı sırları FBI'dan sakladığını keşfeder.

Shepherd'ın (Jennifer Carpenter) eski kocası Christopher (Noah Bean), Hannah'ın kendisine yalan söyledğini ve düzenli olarak Shepherd'ı ziyaret ettiğini öğrenir.

"The Enemy Within" 1. sezon 10. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat