The Good Doctor için beklenen yeni sezon onayı! The Good Doctor 3. sezon detayları

Güney Kore dizisinden uyarlanan Freddie Highmore'lu The Good Doctor dizisine yeni sezon onayı çıktı! The Good Doctor 3. sezon detayları...

Volkan Küçükel
18 Şubat 2019 - 17:42
Kültür Sanat

Sadık bir izleyici kitlesi yakalayarak reytinglerde istikrarlı bir görünüm ortaya koyan "The Good Doctor" 3. sezonuyla da ekranlarda olacak.

THE GOOD DOCTOR 3. SEZON ONAYINI ALDI! DETAYLAR!

Yayıncı kanal ABC'nin resmi yeni sezon onayını duyurduğu dizinin yeni sezon bölümleri 2019 sonbaharından itibaren izleyiciyle buluşmaya başlayacak.

İzlenme oranlarında 18-49 yetişkin yaş kategorisinde 2.1 reyting ve 11.2 milyon izleyici ortalamasına sahip The Good Doctor, Grey's Anatomy'nin ardından kanalın en iyi reyting ortalamasına sahip ikinci dizisi konumunda bulunuyor.

19-02/18/freddie-highmore-the-good-doctor.jpg

"THE GOOD DOCTOR" KONUSU VE OYUNCU KADROSU

İz bırakan efsane dizilerden House M.D.'nin yaratıcısı David Shore ve Hawaii Five-O yıldızlarından Daniel Dae Kim ikilisinin elinden çıkan The Good Doctor'ın hikayesi; prestijli bir hastane olan St. Bonaventure'un pediatrik cerrahi biriminde göreve başlayan otizm ve savant sendromlu genç cerrah Dr. Shaun Murphy'i (Freddie Highmore) merkezine alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Highmore dışında Antonia Thomas (Dr. Claire Browne), Nicholas Gonzalez (Dr. Neil Melendez), Hill Harper (Dr. Marcus Andrews), Richard Schiff (Dr. Aaron Glassman), Tamlyn Tomita (Allegra Aoki), Christina Chang (Dr. Audrey Lim), Fiona Gubelman (Dr. Morgan Reznick), Will Yun Lee (Dr. Alex Park) ve Paige Spara (Lea Dilallo) gibi isimler yer alıyor.

19-02/18/the-good-doctor-dizisi.jpg

Sony Pictures Television ve ABC Studios ortak yapımcılığındaki dizinin yürütücü yapımcı kadrosu ise David Shore, Daniel Dae Kim, David Kim, Erin Gunn, Sebastian Lee ve Seth Gordon'dan oluşuyor.

The Good Doctor, Pazartesi akşamları ABC ekranlarına gelmeye devam ediyor.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat