The Newsroom'un final tarihi belli oldu!

The Newsroom ne zaman sona eriyor?

resim yok
15 Ocak 2014 - 17:09
Magazin

The Newsroom için final tarihi belli oldu!

 

Kablolu televizyon kanalı HBO, Amerika'da tartışma yaratan 'The Newsroom' dizisinin 3. sezonunu onaylamıştı.

 

Yapılan açıklamalara göre başka bir sezon daha olmayacak!

Ünlü yapımcı-senarist Aaron Sorkin'in yaratıcısı olduğu 'The Newsroom' bu sezonun ardından final yapacak.

Dizi içim final kararı alınmasında Aaron Sorkin'in yoğun programının etkili olduğu iddia ediliyor.

 

USTA İSİMLER

Kurgusal bir kablolu kanalın gece haber merkezinin set arkasında gelişen olaylarını ve perde arkasında yaşananları ekranlara yansıtan The Newsroom'un hikayesi haber spikeri Will McAvoy (Jeff Daniels), programın yeni uygulayıcı yapımcısı ve aynı zamanda McAvoy'un eski sevgilisi olan Mackenzie MacHale (Emily Mortimer) ve haber merkezi personeli Maggie Jordan (Alison Pill), Jim Harper (John Gallagher Jr.), Sloan (Olivia Munn), Neal (Dev Patel) ve Don (Thomas Sadoski)'dan oluşan ekip ile kanal başkanı Charlie Skinner (Sam Waterston) ekseninde gelişen olaylara odaklanıyor.

 

Dizide Akademi ve Altın Küre Ödülleri sahibi tecrübeli aktris Jane Fonda (Leona Lansing) ise kanalın ana şirket CEO'su olarak yinelenen konuk oyuncu rolüyle hikayede yer alan bir diğer isim.[reklam]

DİZİ HAKKINDA

Size sunulan haberleri mi, yoksa gerçekleri mi duymak istersiniz? The Social Network ve Moneyball’un yazarı Aaron Sorkin’den günlük haber programı yapan insanların yaşamlarına heyecan verici bir bakış.

BP’nin petrol sızıntısından, Arap Baharı’na pek çok gerçek olayı konu edinen dizi, izleyiciyi haberciliğin kamera arkasına götürüyor.

Ana haber sunucusu Will McAvoy, onun yapımcı yönetmeni ve eski sevgilisi MacKenzie MacHale, patronları Charlie ve haber ekibini merkezine oturtan dizi, şirket çıkarlarının ve reklamverenlerin baskısına rağmen ekibin idealistik bir şekilde doğru habercilik yapma misyonunu takip ediyor. Tabii kendileri son dakika haberi olmadığı sürece...

 

SON SEZON NE ZAMAN?

Türkiye ekranlarında da yayınlanan,  Emmy ödüllü The Newsroom'un son sezonun 2014 sonbahar aylarında ekrana gelmesi planlanıyor.

 

 

4 MADDEDE YENİ HANNİBAL LECTER 'MADS MİKKELSEN'. DETAYLAR BURADA!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları