Titans 2. sezon 4. bölüm ne zaman? Yeni bölüm konusu ve fragmanı

Titanlar'ın maceraları devam ediyor! DC Universe dijital yayın platformunun ilk dizisi olma özelliğini taşıyan Titans'ın yeni bölümünde neler olacak? Titans 2. sezon 4. bölüm konusu ve fotoğrafları...

Volkan Küçükel
26 Eylül 2019 - 18:50
Kültür Sanat

DC Universe dijital yayın platformunun popüler dizisi "Titans" geçtiğimiz hafta sezonun üçüncü bölümü "Ghosts" ile izleyiciyle buluştu.

TITANS 2. SEZON 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dr. Light'ın tekrar ortaya çıkışı ile birlikte eski Titanlar eski düşmanlarına karşı strateji geliştirmek adına isteksiz bir şekilde Titans Tower'a dönerler. Ancak Titanlar'ın geçmişinin sırları, yeni kurulan bu takımı içeriden parçalamakla tehdit etmektedir. Eski Titanlar, Dick'in Rose Wilson'ı kabul etmelerini kendi aralarında sorgularlarken; yeni Titan'lar seneler önce grubu parçalayan konuşulmamış trajediyi merak etmeye başlarlar. Bu arada, Kory'nin eski bir arkadaşı acil bir görevi yerine getirmek için Tamaran gezegeninden dünyaya gelir ve Kory'i zor bir karar vermesi için zorlar.

19-09/26/titans-2x04-foto1.jpg

TITANS 2. SEZON 4. BÖLÜM NE ZAMAN?

Akiva Goldsman, Geoff Johns, Greg Berlanti üçlüsünün senaryosunu kaleme alıp, Glen Winter'ın (Smallville, Arrow) yönetmen koltuğunda oturduğu Titans'ın yeni bölümü "Aqualad" 27 Eylül 2019 Cuma günü DC Universe platformundaki yerini alacak.

Peki, yeni bölümde izleyiciyi neler bekliyor?

19-09/26/titans-2x04-foto3.jpg

TITANS 2. SEZON 4. BÖLÜM KONUSU

Dört yıl önce Dick (Brenton Thwaties), Donna (Conor Leslie), Hank (Alan Ritchson), Dawn (Minka Kelly) ve Garth (Aqualad; Drew Van Acker) Titans Tower'da bir arada yaşayıp bir süper kahraman takımı olarak büyümekte ve birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bir aileye dönüşmektedirler.

Ancak ekiptekilerin kişisel duyguları çalışmalarında daha fazla ön plana çıkmaya başlar ve yeni bir kötünün ortaya çıkışıyla Titanlar birer kahraman olarak kaderlerini sorgulamaya başlarlar.

TITANS YENİ BÖLÜMDEN DİĞER KARELER

19-09/26/titans-2x04-foto4.jpg

19-09/26/titans-2x04-foto5.jpg

19-09/26/titans-2x04-foto2-1569531300.jpg

19-09/26/titans-2x04-foto6.jpg

"Titans" (DC Universe) İlk Bakış:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat