Tolga Sarıtaş ve Zeynep Mayruk'un düğün detayları belli oldu

Başarılı oyuncu Tolga Sarıtaş ile tasarımcı nişanlısı Zeynep Mayruk, katıldıkları davette düğün detaylarını paylaştı.

Berfin Sengil
29 Mayıs 2024 - 09:40
Magazin

Yaklaşık 6 yıllık birlikteliklerini şubat ayında nişan ile taçlandıran Tolga Sarıtaş ile Zeynep Mayruk önceki akşam Özgür Daniel Foster, Aybüke Pusat, Şebnem Dönmez, Emre Taşkıran, Murat Danacı, Defne Koldaş, Semih Ali Aksoy, Çınar Yener gibi isimleri buluşturan Chaplin oyununun galasına katıldı.

Teşkilat dizisine dahil olacağı konuşulan Tolga Sarıtaş'ın, partneri Aybüke Pusat'ı izlemeye geldiği konuşulurken, Sarıtaş oyun öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Nişanlısı Zeynep Mayruk ile kameraların karşısına geçen Tolga Sarıtaş, haziran ayında düğün yapacaklarını kaydetti.

Hazırlık Heyecanı Sürüyor

Çeşme'de düğün yapacaklarını söyleyen Sarıtaş, "Hazırlıklar için son aşamadayız. Bir ay kaldı. Ama stres yok, daha çok heyecanımız var. Halloluyor her şey. Telaşımız var desem yalan olur" dedi.

Parti Elbisesini Kendisi Tasarladı

Stres yapmadıkları için hazırlıkların da yolunda gittiğini belirten Zeynep Mayruk, "Gelinliğimi kimse tasarlamıyor. Hazır aldım. Hayalimdeki gelinlik denk gelince aldım ama after party elbisemi kendim tasarlıyorum" ifadelerini kullandı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin