Toprak İle Fidan 1. Bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu!

Star TV'nin yeni günlük dizisi Toprak İle Fidan 1. Bölüüyle izleyicisinin karşısına çıktı. Peki Toprak İle Fidan'ın 2. bölümünde neler olacak? Toprak İle Fidan 2. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Volkan Usta
01 Kasım 2022 - 11:53
Kültür Sanat

Star’da ekrana gelen, Hazal Adıyaman ve Osman Aydın’ın yer aldığı ‘Toprak İle Fidan’ yayınlanan 1. Bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturdu!

22-11/01/87361111.jpg

Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle ekranlara farklı bir soluk getiren diziye, sosyal medya üzerinden övgüler yağdı. İzleyenler Toprak ile Fidan'ı hayatın içinden, gerçekçi ve samimi bulduklarını dile getirdiler.

22-11/01/87360.jpg

Toprak İle Fidan'ın 1. Bölümünde Neler Oldu?

Talihsiz bir kaza nedeniyle birbirlerinden ayrılmak zorunda kalan Fidan ile Toprak’ın hikayesinin anlatıldığı dizinin ilk bölümünde Toprak; geçirdiği trafik kazasından sonra 5 yıl komada kaldı ve uyandığında hiçbir şey hatırlamadı. Annesi Keriman, Toprak’ı nişanlısı olduğunu söylediği Aydan’la evlenmesi için zorladı. Fidan ise 5 sene önce kocası ve çocuğunu kaybetti. Toprak’ın ve annesi Keriman’ın uzun yıllardır hizmetlisi olan Halide; gerçekleri bilen iki kişiden biriydi ve içindeki suçluluk duygusunu daha fazla bastıramayarak gerçekleri anlatmak için Toprak’la beraber Fidan’ın yanına gittiği sahne izleyenleri ekrana kilitledi.

 22-11/01/87364.jpg

Dizinin 2. Bölümünde Neler Yaşanacak?

Fidan’a saldıran Ercan’ı gören Toprak araya girer ve Fidan’ı kurtarır. Fidan, ölen kocası Nejat’a çok benzeyen Toprak’ın kim olduğunu anlayamaz ama hem ona hem de oğlu Burak’a yakınlık hisseder. Ercan, hastaneye götürülen Fidan’ın peşini orada da bırakmaz ve Fidan’ın kendisine evet demesi için yeni planlar yapar.

 22-11/01/87359.jpg

Toprak ile Fidan” hafta içi her gün saat 19:00’da Star’da…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat