resim yok
18 Nisan 2011 - 00:00

 

 

Tolga Karaçelik geçen yıl “Her Şeye Rağmen” dizisini yönetmesi için kendisine teklif getiren ünlü yapımcıTomris Giritlioğlu’nun vasıtasıyla Büyüküstün ile tanışmıştı. O dönem oyuncu sevgilisi Türkü Turan’dan ayrılan Tolga Karaçelik, Tuba Büyüküstün’den çok etkilenmiş ve kısa sürede kalbini kazanmayı başarmıştı. Başbaşa Zuma’da yedikleri yemekte aşkları ortaya çıkan çiftin ilişkisinin Büyüküstün’ün endişeleri yüzünden bittiği öğrenildi. İlişkisinin devam edip etmeyeceğiyle ilgili endişelerini sık sık dile getiren Büyüküstün sevgilisini kızdırdı. Karaçelik Büyüküstün’e ayrılmayı teklif etti. Çiftin arası bu diyalogtan sonra bozuldu. Ancak Tolga Karaçelik ayrılık kararındandaha sonra pişman oldu ve Büyüküstün ile barışmaya çalıştı.
 

Ancak Tolga Karaçelik’in ayrılık kararına çok üzülen Tuba Büyüküstün daha önce bir küs bir barışık ilişki yürüttüğü “Gönülçelen” dizisindeki rol arkadaşı Onur Saylak’a geri döndü. Tuba Büyüküstün ile Onur Saylak, geçen pazartesi Kalamış Marina’daki Divan Brasserie’ye el ele geldi. İddiaya göre çift, mekandan 22.00’ye doğru ayrıldı

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin