Türkan Şoray'ın Baraj filmi yeniden çekiliyor!

1977 yapımlı Baraj filminin yeniden çekimi için kolları sıvayan Yağmur Ünal ve Fatih Aksoy ile görüntülenen Türkan Şoray, yeniden kamera karşısında olabileceğini söyledi!

Nurşah
11 Haziran 2018 - 16:53
Magazin

Önceki akşam Ulus'ta bir mekanın çıkışında birlikte görüntülenen Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal ve yapımcı Fatih Aksoy'dan izleyicileri sevindirecek açıklamalar geldi. 

18-06/11/turkan-soray-yolda-yeniden-cekiliyor.jpg

Türkan Şoray'ın Baraj filmi yeniden çekiliyor!

72 yaşındaki usta oyuncu ülkenin en başarılı isimleri arasında yer alıyor. Seneler içerisinde pek çok önemli filmde yer alan ve halkın hafızasında Sultan lakabı ile yer edinen Türkan Şoray, önceki akşam kızı ve yapımcı Fatih Aksoy ile Ulus'ta bir mekanın çıkışında görüntülendi.

Bir iş yemeği için bir araya geldiklerini açıklayan üçlüden Fatih Aksoy şu sözleri söyledi:

Yeni filmle ilgili konuştuk. Türkan Hanım’ın oynadığı, onunla ün kazanmış bir filmi Yağmur’la birlikte üreteceğiz. Şu an senaryosunu yazdırıyoruz. Önümüzdeki sezon bitmiş olacak.

Yapımcılığını Yağmur Ünal ve Fatih Aksoy'un yapacağı filmden müjdeli haber ise Sultan'dan geldi... Türk ekranlarının sevilen ismi Türkan Şoray, eğer iki yapımcı kendisini oynatırsa tekrar kamera karşısına geçebileceğini belirtti!

18-06/11/baraj-turkan-soray-film-yeniden.jpg

Baraj filminin konusu

Yönetmenliğini Orhan Aksoy'un yaptığı 1977 tarihli filmin başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan yer alıyor.. Filmde, bir barajın yapımında ustabaşı olan Nazım'ın, genelevde çalışan Aysel ile olan aşkları anlatılıyor. Gönül Postası aracılığı ile mektuplaşmaya başlayan ikili zaman içerisinde birbirlerine aşk duymaya başlarlar...

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin