Üç Kız Kardeş'in 40. Bölümü duygusal anlara sahne olacak!

Kanal D'nin başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya'nın yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisinin 40. bölümünden fragman yayınlandı! Peki Üç Kız Kardeş'in 39. bölümünde neler yaşandı? Üç Kız Kardeş'in 40. bölümünde neler olacak? Üç Kız Kardeş'in konusu ne? Üç Kız Kardeş'in 40. bölümünde Somer ve Türkan arasında neler olacak?

Volkan Usta
02 Mart 2023 - 12:46
Yeni Bölüm

Kanal D’nin salı akşamları ekrana gelen, yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizisi Üç Kız Kardeş 40’ıncı bölümü ile ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtım, yeni bölümde duygusal anların yaşanacağının sinyalini verdi. Nilüfer'in "Son Arzum" şarkısının kullanıldığı tanıtım daha şimdiden yeni bölüme dair merakı arttırdı.

23-03/02/2.jpg

Heyecanla beklenen dizinin yeni bölümünden yayınlanan tanıtımda; Türkan verdiği kararın arkasında durarak Somer'e geri dönmez. Somer ise yaptıklarından dolayı pişman olarak Türkan olmadan yaşayamayacağını anlar. Derya ile Mustafa ise herkese karşı verdikleri kararın arkasında dururlar. Özer ise Rüçhan'a karşı yumuşar ve ondan ayrılmayacağını söyler.

23-03/02/4.jpg

Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle Salı akşamı 20.00'da Kanal D'de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat