Ünlü isimler alışveriş turunda!

Hakan Hatipoğlu'nun yanı sıra Günel Zeynalova da alışveriş objektiflere yansıdı.

Berfin Sengil
18 Mayıs 2024 - 12:25
Magazin

HAKAN HATİPOĞLU

Survivor All Star'da yer alan Hakan Hatipoğlu, önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Öğle saatlerinde bir restoranda Tayfun Topal ile bir araya gelen Hatipoğlu, çıkışta muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Hakan Hatipoğlu, "Survivor'da çok sağlam rakiplerin olduğu bir sezon geçirdim. Herkes çok iyi hazırlanmıştı. Benim gönlüm bir kadın sporcu şampiyon olması yönünde ama Ogeday'ın şansının daha yüksek olduğunu görüyorum" dedi.

GÜNEL ZEYNALOVA

Azeri şarkıcı Günel Zeynalova, önceki gün Vadistanbul’da objektiflere yansıdı. Pandemi döneminde evde boş durmayıp kaş ve kirpik bakım serumu yaptığını söyleyen ünlü şarkıcı, şimdi bu konuda daha profesyonel adımlar attığını belirtti.

Bir yıldır kendi serumlarını kullandığını söyleyen Zeynalova, "Kendi serumumu yaptım ve güzel sonuçlar aldım. Baya baya kimyager oldum" diyerek gazetecilerle şakalaştı.

Her zamanki neşeli tavırlarıyla dikkat çeken şarkıcı, kısa alışveriş turunun ardından muhabirlerin fotoğraf isteğini de geri çevirmedi. Yakın çevresinde de denenen ve olumlu geri dönüşler alan bu serumu çok yakında satışa sunmayı planladığını belirten Zeynalova, yeni girişimiyle şimdiden merak uyandırdı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin