Sena Mia Kalıp: "Parla'dan çok şey öğreniyorum"

Son zamanların beğenilen yapımı 'Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?' dizisinde Rengin’in kızı Parla’yı canlandıran Sena Mia Kalıp dizi ekibine dahil oluşunu, karakterini ve oyunculuğa yönelişini MAG okurlarıyla paylaştı.

Berfin Sengil
18 Mayıs 2024 - 12:31
Magazin

Bahar dizi teklifi geldiğinde Londra’da olduğunu söyleyen Sena Mia Kalıp diziye başlayış serüvenini şu sözlerle anlattı:

"Hemen Türkiye’ye döndüm. Senaryoyu ilk okuduğumda ve Parla karakteriyle tanıştığımda çok heyecanlandım. Onun bu kadar cesur oluşu beni en çok etkileyen şeylerden biriydi. Böyle bir yapıda, böyle bir ekibin içinde olacak olmak beni gerçekten çok sevindirdi."

"Dizinin bu kadar popüler hale gelmesi, tabii ki bizi çok mutlu ediyor ve güzel bir motivasyon kaynağı oluyor. Her bölümü daha çok heyecanlandırıyor. Güzel geri dönüşler alıyoruz. Beni uzun süredir sosyal medyada takip eden ve tüm bu süreci yakından takip etmiş kişilerden aldığım yorumlar ise gerçekten çok tatlı ve gurur verici" açıklamasında bulunan Sena Mia Kalıp sözlerine şöyle devam etti:

"Böyle bir ekiple çalışmak benim için inanılmaz bir şey. Setteki her gün muhteşem geçiyor, her gün yeni şeyler öğreniyorum. İnanılmaz eğlenceli bir ekibiz, bazen zamanın nasıl geçtiğini anlamadığımız oluyor. Herkes birbiriyle uyum halinde."

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin