Ünlü komedyen Russell Brand'e dair detaylar!

Russell Brand, dünya turnesi 'Messiah Complex' kapsamında cumartesi günü Türk izleyicilerle buluşacak.

resim yok
21 Kasım 2013 - 09:58
Magazin

Russell Brand, dünya turnesi 'Messiah Complex' kapsamında Cumartesi günü Türk izleyicilerle buluşacak. Touch İstanbul dergisi, İngiliz komedyeni mercek altına aldı

İngiliz komedyen Russell Brand, son birkaç yıldır hiç olmadığı kadar popüler. Bunda hiç kuşkusuz güzel şarkıcı Katy Perry ile yaptığı magazinsel evliliğin de büyük payı var. Evliliğini attığı bir mesajla bitiren, ismi sayısız güzelle anılan Brand, bu Cumartesi günü Türk izleyicilerle buluşacak.

 

Dünya turnesi 'Messiah Complex' kapsamında Türkiye'ye gelecek olan Brand, Maslak TİM Show Center'da gerçekleşecek olan gösterisiyle tüm dünyada büyük beğeni topladı. Yaptığı radyo programları, yer aldığı filmler ve stand-up gösterileriyle çok konuşulan Brand'in hayatı bir filme konu olabilecek cinsten.

 

İşte ünlü komedyene ait detaylar:


* Russell Brand, 1975'te Essex'te dünyaya geldi. Fotoğrafçı Henry Brand ile Barbara Nichols'ın tek çocuğu olan Brand, ilişkilere olan güvenini henüz çocukken kaybetti.


* Ailesi o henüz altı aylıkken boşanan ünlü komedyen, verdiği röportajlarda çocukluğu için "Yalnız ve terk edilmiştim. Bu her şeye yansıdı" yorumunu yapıyor.

 

16 YAŞINDA EVİ TERK ETTİ

* 8 yaşındayken annesinin kansere yakalanması ve akrabalarıyla yaşamak zorunda kalması da Brand'in hayata bakışını çok etkiledi.


* 14 yaşındayken bulimia ile tanışan Brand, 16 yaşındayken annesinin sevgilisiyle yaşadığı bir kavganın ardından evini terk etti.


* İlk sahne performansını 15 yaşında okul müzikalinde gerçekleştiren Brand, oyuculuk eğitimine prestijli tiyatro okullarında devam etti. Ancak uyuşturucu ve alkol bağımlılığı nedeniyle okullarda başarılı olamadı. Gittiği bütün okullardan bu nedenle atılan Brand, içindeki tutku sayesinde yaşadıklarını başarılı bir stand-up kariyerine çevirmeyi başardı.


* 2000 yılında katıldığı ve dördüncü olarak tamamladığı Hackney Empire New Act of the Year adlı yarışmadaki stand-up gösterisiyle, sahip olduğu yeteneğin ilk sinyalini verdi.[reklam]

* Brand'in bir stand-up fenomenine dönüşmesi ise Edinburgh Festivali'nde sergilediği 'Better Now' (2004) ve 'Eroticised Humour' (2005) adlı ilk ciddi performanslarıyla gerçekleşti.


* Brand, 2000 yılında MTV UK'de başladığı televizyonculuk kariyerinde şimdiye kadar çok sayıda program hazırlayıp sundu.
Brand, televizyondaki büyük çıkışını 2004 yılında başlayıp üç sene boyunca sunduğu 'Big Brother's Big Mouth' adlı programla yaptı.


* 2008 ve 2009 yıllarında MTV Video Müzik Ödülleri'ni sunan Brand, 2008 yapımı romantik komedi filmi 'Forgetting Sarah Marshall'daki performansıyla beğeni topladı. Brand'in, Kristen Bell ile başrolü paylaştığı filmdeki oyunculuğu büyük övgü aldı.


* Yine aynı yıl Adam Sandler'la oynadığı 'Bedtime Stories' adlı film ise ona dünya genelinde daha büyük bir popülerlik kazandırdı.

 

İLK DÜNYA TURNESİ...

* 'Messiah Complex', Brand'in ilk dünya turnesi. Turne kapsamındaki şovunda Che Guevara, Gandhi, Malcolm X gibi tarihten kahramanlar çevresinde birbirinden farklı birçok konuyu ele alıyor.


* Russell Brand, İstanbul'daki şovunda şehirde gördüklerinden ve insan manzalarından da yararlanacak. Sizi istanbul soslu çok özel bir şov bekliyor!

 

UZUN SÜRE SPOR YAZDI

* 2006-2009 arası The Guardian gazetesinde spor köşesi yazan Brand, ara ara gazeteye yazı yazmaya devam ediyor.


* İlk işten atılma olayını; 11 Eylül saldırılarının ertesi günü çalıştığı MTV stüdyolarına Usame bin Ladin kılığında gidince yaşadı.


* Brand, bu sene GQ ödül töreninde; sponsor Hugo Boss modaevinin Naziler ile olan geçmişteki ilişkisinden bahsedince salondan çıkartıldı.
 

 

LOPEZ'İN AYRILMA NEDENİNİN ALTINDA YATAN GERÇEKLER! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat