Ünlülerin AVM gezileri objektiflere böyle yansıdı!

Ünlü yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, önceki gün İstinyePark AVM’de görüntülendi.

Volkan Usta
17 Haziran 2024 - 09:47
Magazin

Bayram öncesi alışverişe gelen Alkan, kısa bir tatile çıkacağını söyledi. Yeni film projesi için de çalışmalara başladığını söyleyen ünlü isim, “Bayramda biraz dinlenmek için tatile çıkacağım. Hem bayram hem tatil bir arada olacak. Sonrasında yoğunluğum başlayacak. Yeni film projesi için çalışmalar yapacağım” dedi.

GÜLSİM ALİ’NİN AVM TARZI

Güzel oyuncu Gülsim Ali, önceki gün İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Kardeşi ile bayram alışverişine çıkan oyuncu, neşeli tavırlarıyla dikkat çekti. Sevenlerinin ilgisi karşısında yoğun bir mutluluk yaşayan Gülsim Ali, mağazaların yeni sezon ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı. Sonrasında yorgunluk kahvesi içip dinlenen güzel oyuncu, aracıyla AVM’den ayrıldı.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin