Utku Ateş Gönül Dağı dizisinin kadrosuna dahil oldu!

Gönül Dağı dizisine yeni oyuncu katıldı.

Merve Mutlu
28 Ekim 2020 - 13:17
Gündem

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi bir süredir izleyicilerle buluşuyor. Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu.

20-10/28/gonul.jpg

Cast direktörlüğünü Yelda Gürkan'ın, yönetmenliğini de Yahya Samancı'nın üstlendiği dizinin başrollerini  Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan üstlenirken, oyuncu kadrosunda: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Erdal Cindoruk, Ali Düşenkalkar, Yavuz Sepetçi, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Nuri Gökaşan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı PınarKaya, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Çiğdem Aygün ve Şebnem Dilligil yer alıyor.

Utku Ateş Gönül Dağı dizisinin kadrosuna dahil oldu!

20-10/28/utku.jpg

Şirin bir kasabada yaşayan Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini anlatan dizinin yeni oyuncusu Utku Ateş oldu. Ateş dizide Dilek’in nişanlısı Serdar karakterini canlandıracak.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat