Wentworth Miller'ın gay açıklaması hangi oyuncuyu yıktı?

Bir zamanların ünlü dizisi Prison Break'te Michael Scofield rolüyle bilinen Wentworth Miller, Rusya'da bir festivale davet edilmesine tepkisini, homoseksüel olduğunu açıklayarak gösterdi.Miller'ın dünyanın dört bir yanındaki hayranları, bu itirafı şaşkınlıkla karşıladı.

resim yok
23 Ağustos 2013 - 10:43
Magazin

Bir zamanların ünlü dizisi Prison Break'te Michael Scofield rolüyle bilinen Wentworth Miller, Rusya'da bir festivale davet edilmesine tepkisini, homoseksüel olduğunu açıklayarak gösterdi.

 

Miller'ın dünyanın dört bir yanındaki hayranları, bu itirafı şaşkınlıkla karşıladı.

 

BUNLARDAN BİRİ DE TUBA ÜNSAL!

Tüm dünyada rating rekorları kıran efsane dizi Prison Break'teki Michael Scofield karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Wentworth Miller'ın gay olduğunu açıklaması, ünlü oyuncunun bayan hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

 

TUBA ÜNSAL YIKILDI

Wentworth Miller'ın sıkı bir hayranı olduğunu açıklayan Tuba Ünsal, twitter profiline:"

Wentworth Miller da gay çıktı. Ama ben ona aşıktım.

 

''NEFES ALMADAN İZLİYORDUM''

Prison Break'ı nefes almadan izliyordum. Az daha odama poster yapacaktım." notunu düşerek yaşadığı hayal kırıklığını takipçileriyle paylaştı!

 

MILLER'IN AÇIKLAMASI

Prison Break'te Michael Scofield rolüyle bilinen Wentworth Miller, Rusya'da bir festivale davet edilmesine tepkisini, gey olduğunu açıklayarak gösterdi.
 
Türkiye'de de bir dönem çok sevilen Prison Break dizisinin başrol oyuncusu Wentworth Miller, St. Petersburg Uluslararası Film Festivali'ne davet edilmesi üzerine eşcinsel olduğunu açıkladı.
 
41 yaşındaki aktör festivalin direktörüne yazdığı ve ABD'li LGBT oluşumu GLAAD'ın internet sitesinde yayımlanan mektupta, şu ifadeleri kullandı:

[reklam]
"Nazik davetiniz için teşekkürler. Geçmişte Rusya'yı ziyaret etmekten keyif almıştım. Ataları arasında Ruslar da olan bir insan olarak 'evet' demek beni çok mutlu ederdi. Ancak gey bir erkek olarak davetinizi reddetmek zorundayım. Rusya hükümetinin son dönemde eşcinsel kadın ve erkeklere yönelik muamelesi beni çok rahatsız ediyor. Durumun kabul edilebilir bir tarafı yok ve benim gibi insanların en temel hakları olan yaşamak ve sevmenin reddedildiği bir ülkenin ev sahipliği yaptığı bir kutlamaya gitmeye vicdanım el vermez."
 
Rusya'da geçtiğimiz Temmuz ayında, eşcinsel haklarına ilşkin her türlü eylem yapılması yasaklanmıştı. Bu yasak kapsamında 'eşcinsellik propagandası' yaptığı söylenen medya kuruluşlarına büyük para cezaları verilmişti. Geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Barack Obama da Rusya'daki yasağı eleştirmiş ve "Geyleri, lezbiyenleri ya da trans bireyleri korkutacak ya da onlara zarar verecek şekilde muamele etmeye çalışan ülkelere karşı sabrım yok" demişti.
 
Rusya ayrıca, 2014'te ülkesinde düzenlenecek olan kış olimpiyatlarında eşcinsel sporcuların yer almasına karşı bir tavır sergilemişti. Obama ise Rusya'nın bu tavrına karşılık "Eşcinsel sporcular sayesinde olimpiyatlarda Ruslardan daha fazla madalya alırız" çıkışını yapmıştı.

 

 

TUBA ÜNSAL HAKKINDA HİÇ DUYMADIKLARINIZ BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat