Ya Çok Seversen 1. bölümüyle bu akşam Kanal D'de başlıyor! Ya Çok Seversen oyuncuları kimler? Kim, kimdir?

Kanal D'nin bu akşam 1. bölümüyle ekrana gelecek olan yeni dizisi Ya Çok Seversen, güçlü kadrosu ve senaryosuyla izleyici karşısına çıkacak. Peki Ya Çok Seversen dizisi oyuncuları kimlerdir? Ya Çok Seversen dizisi konusu nedir? Ya Çok Seversen 1. Bölüm ne zaman başlayacak? Ya Çok Seversen dizisi hangi gün başlıyor? Oyuncu kadrosunda kimler var? Ya Çok Seversen dizisi uyarlama mı? Ya Çok Seversen nerede çekiliyor? Kerem Bürsin kimdir? Hafsanur Sancaktutan kimdir?

Volkan Usta
06 Temmuz 2023 - 19:18
Kültür Sanat

Kanal D’nin, Ay Yapım imzalı yeni dizisi "Ya Çok Seversen", bu akşam ilk bölümüyle ekran serüvenine başlıyor.

Ekrana gelen tanıtımları ile izleyicinin dikkatini çeken ve büyük bir merakla beklenen dizinin çok konuşulacak karakterleri şöyle;

23-07/05/kerem-bursin-ates-1688556173.jpg

Ateş Arcalı (Kerem Bürsin)

Arcalı ailesinin ikinci oğlu. Küçük bir çocukken çıktığı aile evine bir daha dönmemiş. Aileden gelen her şeyi reddetmiş. Dünyanın farklı yerlerinde başına buyruk yaşıyor. Bağlanmaya ve tüm kurallara sonuna kadar karşı. Bir şey dışında, annesi Jülide. O küçük bir çocukken ölen annesi, moda ikonu ve tasarımcı Jülide Arcalı adına açtığı moda okulu onun hassas noktası. Kimseye ihtiyacı olmadan yaşamayı bilen, dahi denilecek kadar zeki, zengin, çapkın, eğlenmeyi seven, yalana tahammülü olmayan ayrıca yardımsever bir adam.

23-07/05/hafsanur-sancaktutan-leyla-1688556185.png

Leyla Kökdal (Hafsanur Sancaktutan)

Gerçek ailesini hiç tanımamış. Onları bir gün bulmayı istiyor. Bu yüzden ailesi gibi görünen bir grup ile düğün dolandırıcılığı yapıyor. Özel hayatında yalan söylemekten kaçınıyor, konu işe gelince kendini inandırmakta usta. İnsanın köklerini bulması gerektiğine ve aile olmaya inancı tam. Asil ve sert görüntüsünün altındaki kırılgan yapısını her şeye rağmen dik durarak saklamayı iyi beceriyor. Adaletli ve zenginlere karşı önyargılı. Aşık olmakla ilgili henüz bir fikri yok.

23-07/05/hatice-aslan-fusun-1688556200.jpg

Füsun Arcalı (Hatice Aslan)

Ailenin halası, tasarımcı. Sosyetenin ta kendisi. Enerji çalışmaları yapıyor. Hayatını aile şirketine adamış. Bir kızı var, o da uzakta. Yeğeni Umut’u isteklerine göre manipüle etmiş hep. Şimdiye kadar güzel bir iş birlikleri olmuş. Ailenin adına ve şirkete gelecek en ufak bir karalama onu çıldırtır. İmaj onun için en önemli şey.

23-07/05/erif-erol-ilter-1688556226.jpg

İlter Evcili (Şerif Erol)

Gençliğinden beri Arcalı Çiftliği’nde uşak olarak çalışmakta. Ailenin kara kutusu. Herkes onu aileden görse de o nerede duracağını çok iyi bilen, seviyeli bir adam. Engel olamadığı şey ise nüktedan tavrı. Tüm çocukları çok seviyor ama Ateş onun için başka. Onu Jülide’nin emaneti olarak görüyor.

23-07/05/aziz-caner-inan-umut-1688556237.jpg

Umut Arcalı (Aziz Caner İnan)

Arcalı ailesinin en büyük oğlu. Çalışkan, hırslı ve karizmatik. Hayatını babasının yerine geçmek için ona benzemeye çalışarak yaşamış. Önüne çıkan kardeşi bile olsa bu uğurda yapmayacağı şey yok. Gerekirse şirketi bile zor duruma sokabilir. Halası Füsun onun en büyük destekçisi.

23-07/05/nazmi-kirik-yakup-1688556261.jpg

Yakup Civelek (Nazmi Kırık)

Leyla’nın dahil olduğu dolandırıcı ekibin kurucusu. İş üzerindeyken genelde Leyla’nın babasını oynar. Leyla onun için çok önemlidir ama çıkarları ters düştüğünde onu bile satabilir. Ağzı laf yapar, insanları manipüle eder. Zor durumda kaldığında kurban pozisyonuna geçer. Hatalarını asla kabul etmez. Hiçbir zaman kıymetinin bilinmediğinden yakınır. Cimridir.

23-07/05/mine-kilic-meryem-1688556275.jpg

Meryem Yunus (Mine Kılıç)

Dolandırıcı ekibin üyesidir. Genelde Leyla’nın ablasını oynar. Gerçek hayatta da aynı duyguyla yaklaşır ona, en yakın dostudur. Uyanıktır, sezgileri güçlüdür. Gizli bir şey yaptığında dil sürçmeleriyle kendisini ele verir. Her daim bakımlıdır. Dedikoduyu sever.

23-07/05/ogulcan-arman-uslu-onur-1688556295.jpg

Onur Yılmaz (Oğulcan Arman Uslu)

Dolandırıcı ekibin abisi. Hakkaniyetli, sahiplenici ve merhametli. Yakup ona çok güvenir. Güvenlikten sorumlu, gözü kulağı açık. Bir tek aşkta kör gözleri. Leyla’ya yıllardır platonik aşık ama bir türlü itiraf edemiyor reddedileceği korkusuyla. Onu her gelinlikle gördüğünde içten içe üzülüyor. Bir tek Meryem bunun farkında.

Ya Çok Seversen merakla beklenen ilk bölümü ile bu akşam Kanal D’de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin