resim yok
13 Nisan 2012 - 00:00

 

2-8 Nisan tarihleri arasında sosyal medyanın en çok konuştuğu yerli dizi hangisi oldu? İşte MTM verileri ile en ço konuşulan diziler...
 
Sosyal medyanın 2-8 Nisan tarihleri arasında gündemdeki dizisi Yalan Dünya oldu. Dizi hakkında bin 202 ileti atılırken, dizinin fenomen karakteri Orçun'un da dizinin popülerliğindeki katkısı da bunda rol oynadı. Ayrıca geçen hafta dizinin tekrar bölümünün yayınlanmasından doğan tartışma, diziyi en çok konuşulanlar listesinde bir numaraya oturttu.
 
Yalan Dünya'nın birinci sırada yer aldığı listede ikinci sırada ise, 862 ileti ile Al Yazmalım dizisi yer aldı.
 
Al Yazmalım'ı 802 ileti ile Mahsun Kırmızıgül'ün beğenilen dizisi Hayat Devam Ediyor takip etti.
 
Uçurum ve Adını Feriha Koydum dizileri ile sosyal medyada en çok konuşulan yerli diziler listesinde ilk beş tamamlanırken, Muhteşem Yüzyıl'ın listenin dokuzuncu sırasında yer alması ise, dikkat çekti.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat