Yalan Dünya'da izdivaç programı güldürdü! [Video]

Yalan Dünya, izdivaç programlarını ti'ye aldığı yeni bölümüyle izleyenleri güldürdü.

resim yok
28 Mayıs 2013 - 12:55
Magazin

Yalan Dünya, izdivaç programlarını ti'ye aldığı yeni bölümüyle izleyenleri güldürdü.

Deniz'in sunuculuğunu yaptığı "Deniz'le Çiftleşin" adlı evlilik programı ekran başındakileri gülme krizine soktu.

VASVİYE TEYZE PROGRAMI DA KARIŞTIRDI

Yönetmen Tufan yaz için Deniz'e sunuculuk işi ayarlar.

Birdenbire kendini evlilik programı sunucusu olarak bulan Deniz, şaşkındır. Programa evlenmek için ilk başvuran Tülay olur.

Programın uzman astrolog ve psikoloğu ise Zerrin'dir.

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi programa seyirci olarak Vasfiye Teyze de gelince stüdyo iyice karışır.

Deniz'in daha ilk programında işler kontrolden çıkarken evlenmek isteyen Tülay'ın yaşlı talibi, Gülistan'ın memleketten eski sevgilisi Zeynel çıkar. Üstelik Orçun da bu adama çok benzemektedir.

Programı seyreden Selahattin olay çıkarırken, stüdyoya telefonla bağlanan Rıza, Deniz'e şok bir teklifte bulunur.

Bu hafta neler yaşandı?

Emir ile Nurhayat’ın arkadaşlığına Rıza’nın gösterdiği tepki, Deniz’in kalbini fena kırar. Bu duruma çok bozulan Deniz, Rıza’dan ayrılmaya karar verir. Sinirleri ve psikolojisi son zamanlarda iyice bozulan Açılay, evdeki dolaptan ses geldiğini söyler ama kimseyi inandıramaz. Servet’te aynı evde bazı sesler duyduğunu ev halkına bildirir. Vasfiye hemen olayı yatıra bağlar. Evlerinin altında yatır olduğuna hepsini inandırır.
[reklam]
Rıza’dan, Emir ile Nurhayat’ın flört ettiğini öğrenen Bünyamin ikilinin peşine düşer. Servet ve Açılay’dan başka sesleri duyan yoktur. Tufan yaz için Deniz’e sunuculuk işi ayarlar. Birden bire kendini evlilik programı sunucusu olarak bulan Deniz şaşkındır. Programa evlenmek için ilk başvuran Tülay olur. Programın uzman astrolog ve psikoloğu ise Zerrin’dir.

Tüm bunlar yetmiyormuş gibi programa seyirci olarak Vasfiye Teyze de gelince stüdyo iyice karışır. Tülay ile olan ilişkisini örtbas etmek isteyen Selahattin ise kurtuluşu gazete haberinde olur.

Deniz’in daha ilk programında işler kontrolden çıkarken evlenmek isteyen Tülay’ın yaşlı talibi, Gülistan’ın memleketten eski sevgilisi çıkar. Üstelik Orçun da bu adama çok benzemektedir. Programı seyreden Selahattin olay çıkartırken, stüdyoya telefon ile bağlanan Rıza, Deniz’e şok teklifte bulunur.

 

İşte eğlenceli o sahneler

 

 

TÜRK DİZİLERİNİN EMNİYET KARNESİ AÇIKLANDI!
 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat