Yargı'nın 51. Bölümüne Ilgaz ve Ceylin'in aşk dolu sahnesi damgasını vurdu!

Kanal D'nin başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı sevilen dizisi Yargı 51. bölümüyle ekrana geldi. Peki Yargı'nın 51. bölümünde neler yaşandı? Yargı 50. bölümde neler oldu? Yargı 52. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yargı 52. bölümde neler olacak? Yargı'nın konusu ne? Yargı'nın 51. bölümünde Pars ve Metin patlamada ölecek mi? Yargı 51. bölümüyle reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
23 Ocak 2023 - 11:18
Kültür Sanat

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı, dün gece 51’inci bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Dizi, AB kategorisinde 7.64 reyting yüzde 20.06 izlenme payı ile, 20+ABC1 kategorisinde ise 8.16 reyting yüzde 18.80 izlenme payı ile zirvede yer aldı.

23-01/23/yargi_5111.jpg

İLGİLİ İÇERİK

Bölümün sonunda patlayan araba birçok soru işaretini beraberinde getirirken hikayenin gidişatı konusunda izleyenleri meraklandırdı. Yargı sosyal medyada da yine çok konuşuldu. Dizi gece boyu #Yargı etiketiyle sosyal medya listelerinin ilk sıralarında yer aldı. Ilgaz ile Ceylin’in öpüştüğü sahne üzerine ise hayranlardan binlerce mesaj yağdı.

23-01/23/yargi_5119.jpg

Ceylin, Ilgaz ve Eren’in yanında aldığı tehdit telefonu karşısında paniklerken bu durumu Ilgaz’a söylemek yerine Pars’a anlatır. Pars bu durumu ciddiye almazken, Ilgaz kendisine gelmek yerine Pars’a giden Ceylin’e sitem eder. Ilgaz konuyu kapamanın aksine suçlu ortaya çıkana kadar her türlü ihtimali araştırır. Diğer tarafta Yekta oğlu Ömer’in yaptıkları karşısında büyük şaşkınlık yaşarken kendine benzeyen oğluna giderek ısınır. Derya hamileliğini Pars’a açıklayamazken Ceylin’e geçmişte yaşadığı travmaları ve bunun onda bıraktığı korkuları anlatır.

23-01/23/yargi_516.jpg

Her durumda yanında olacağına söz veren Ceylin, Derya’ya cesaret verir. Çınar dedesinden devraldığı kahveyi işletirken dedesinin işlerinin diğer yüzüyle yüzleşir. Ceylin birçok konuda yardım istediği Metin’den kendisiyle çalışmasını ister. Ceylin’e gelen tehdit telefonun ardından basın açıklaması yapan Ilgaz, katile meydan okur. Bunun üzerine Parla ve Tuğçe evde yalnızken eve gelen adam Ceylin’e iletmesi için Parla’ya bir mesaj bırakır. Burunlarının dibine kadar gelen tehdit karşısında Pars Ceylin’den özür dilerken Ilgaz da Ceylin’i yalnız bırakmak istemez.

23-01/23/yargi_5111-1674462368.jpg

Ceylin için endişe eden Ilgaz, onu evlerinde kalmaya ikna eder. Ilgaz’ın o evde kalmama koşuluyla evde kalan Ceylin, gece Ilgaz’ın babasının evine giremediği için evine gelmesiyle ofise döner. Ceylin ofiste yatarken Ilgaz onu yalnız bırakmamak için arabada bekler. Soğukta kalmasına dayanamayan Ceylin onu yukarı çağırır ve bir anda yakınlaşırlar. Ertesi gün öldürülen gelin davasıyla ilgili bulunan yeni delillerle ilgili aile sorgulanır. Derya hamileliğini Pars’a söylemeye karar verdiğini Ceylin’e açıkladığı sırada patlayan araba herkesi dehşete sokar.

23-01/23/yargi_5120.jpg

 

Yargı yeni bölümüyle her pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat