“Yazgı”nın ikinci tanıtımı yayınlandı! Ne zaman başlıyor?

TV8'in günlük dizisi Yazgı ne zaman başlayacak? Yayın tarihi belli oldu mu?

Gülcan Demirhan
22 Eylül 2022 - 15:33
Kültür Sanat

Yakında hafta içi her gün TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan günlük dizi “Yazgı”nın ikinci tanıtımı yayınlandı.

Yapımını Acun Medya’nın üstlendiği, başrollerini Erkan Meriç ve Yağmur Öztürk’ün paylaştığı, yürütücü yapımcılığını Akn Film’in, yönetmenliğini Hakan Şahin’in ve Filiz Polat Turan’ın , senaristliğini ise Yaşar Aksu, İbrahim Güler, Melek Ordu, Erdal Bektaş, Pınar Ordu, Evren E. Ulucan, Tolga Küçük, Gülseren Aydın ve Ali Göğebakan’ın yaptığı, oyuncu kadrosunda ; Alper Türedi, Elvan Boran, Buket Dereoğlu, Numan Çakır, Ufuk Kaplan, Cem Baza, Derya Kurtuluş Oktar, Hülya Diken, Ceren Yavuz, Halil İbrahim Yılmaz, Melih Özkaya, Zeynep Utku, Denisa Gültekin, Yasemin Nur Öztürk ve Cemal Gönen’in yer aldığı “Yazgı” yakında TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak.

Her insan bir hikayedir. Ama bazı insanların hikayeleri tek başına anlatılamaz. “Yazgı” yıllarca birbirini hiç tanımadan büyüyen iki gencin kendi planlarını yaparken kaderin planlarıyla karşılaşmasının hikayesidir..

“Yazgı” yakında hafta içi her gün TV8’de.

#

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat