resim yok
06 Eylül 2011 - 00:00

 

Karadağlar dizisinden sonra Erdal Özyağcılar yeni bir dizi için kolları sıvadı.
Usta oyuncu Erdal Özyağcılar, kızı Zeynep'le birlikte gittiği mekandan çıkarken gazetecilerle sohbet etti. "Bu aralar dinleniyorum. Önümüzdeki aylarda yeni diziye başlayacağım" diyen Erdal Özyağcılar; kırmızı çerçeveli gözlükleriyle ilgili de şu espriyi yaptı: "Yaşlandık, biz de hayatı renklendirelim!"
 
Hayranına jest yaptı
 
Zeynep Özyağcılar ise 'Karadağlar' dizisinde babasıyla birlikte oynadığı için çok mutlu olduğunu belirterek, "Yakın zamanda birlikte ekrana çıkacağımız bir proje görünmüyor" dedi. Baba-kız arabalarına binerken yanlarına gelen bir engelli hayranları ise duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Erdal Özyağcılar, küçük hayranını öperken, çorap satan annesine de 50 lira verdi.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

( 1 yorum )
resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat
umudumsun
Erdal Özyağcılar'ın yeni dizi yapmasın çok sevindik.Dilerim kötü adamı cnlandırmaz.Ona bu rol pek yakışmıyr ya da biz yakıştıramıyoruz.Başarılar diliyoruz.