Yeşil Deniz'in yayın günü değişti

Yeşil Deniz’de düğün eğlencesi var

resim yok
06 Nisan 2015 - 13:32
Yeni Bölüm

TRT 1'nin sevilen dizisi Yeşil Deniz'in yayın günü değişti. Bu haftadan itibaren Pazartesi akşamları 19:55’te ekrana gelecek Yeşil Deniz’de bol kahkaha, bol eğlence yine sizleri bekliyor. 

 

24. BÖLÜM ÖZETİ

Başrollerini Burak Serdar Şanal, Öykü Çelik ve Melis Babadağ’ın paylaştıkları dizinin yeni bölümünde Emin ve Emine’nin aksiliklerle dolu düğün eğlencesi ekrana taşınıyor. Cemil’in kına gecesinin ortasında Safiye’ye ilanı aşk etmesi sadıçları bir anda zor bir durumun içine atmıştır. Emine ise annesinin altınları da alıp kaçtığını öğrenince büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Ertesi sabah kendisini bir ahırda bulan Cemil, neler yaşandığıyla ilgili en ufak bir şey hatırlamamaktadır. Cemil’in içki içtiğini zanneden Mehmet Ali Hoca ise bu kez ona karşı anlayışlı davranmayacaktır. Öte yandan Sami’nin ortadan kaybolmasını fırsat bilen Bahri, babasının kasabalıya olan borçlarını ödemek için harekete geçer. Ancak bunun için Emin ve Emine’nin düğün gününü seçmiş olması küçük bir aksiliğe neden olacaktır. Şükrü oğlunun düğüne gelecek midir? Emin ve İsmail arasındaki dargınlık son bulacak mıdır?

Düğün eğlencesi bütün hızıyla sürerken Cevriye’nin kasabadan ayrıldığını öğrenen Kenan ne yapacaktır?

Yeşil Deniz, yeni bölümleriyle, her Pazartesi 19.55’te TRT1’de...   

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat