Zemheri Berrak (Hazal Filiz Küçükköse) kimdir?

Show TV ekranlarının yeni dizisi Zemheri'nin Berrak'ı kimdir? Kaç yaşında, önceki dizileri... İşte tüm merak edilenler..

Merve Mutlu
15 Ocak 2020 - 17:04
Yeni Bölüm

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmak üzere Ay Yapım imzası ile hazırlanan ve geri sayımı başlayan yeni dizi Zemheri'nin oyuncuları oldukça dikkat çekiyor. Sevilen oyuncu kadrosunu bir araya getiren ve Firuze ile Ayaz'ın kader tarafından birleştirilmeleri ve ayrılıklarını konu alacak dizide Berrak kimdir? Gerçek adı nedir? İşte tüm merak edilenleri..

Zemheri Berrak kimdir?

20-01/03/hazal-filiz-kucukkose-berral.png

Berrak Ertan'ın biricik kardeşidir. Birbirleri için her şeyi yaparlar. Ancak Berrak kötü kalplidir. Ayaz'ın aklını çeler ama sevgisini kazanamaz. İstediğini elde etmek için her şeyi yapabilecek biridir. 

Zemheri dizisinde Berrak karakterini Hazal Filiz Küçükköse canlandırmaktadır. 

Hazal Filiz Küçükköse kimdir?

20-01/03/hazal-filiz-k-kimdi.jpg

Hazal Filiz Küçükköse 9 Şubat 1988 Mersin doğumludur. Mesleği gereği İstanbul ilinde yaşamına devam eden oyuncu Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi biyoloji bölümünün üçüncü sınıfa kadar okumuş daha sonra üniversiteye bırakarak tekrar Üniversite sınavına girmiş ve Ankara Üniversitesi Kimya bölümünün kazanmıştır. Eğitimine hala devam eden Hazal Filiz Küçükköse mezun olduktan sonra mesleği yerine oyunculuk yapmayı düşünmektedir. 1.72 santim boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Hazal Filiz Küçükköse Emir'in Yolu adlı dizide rol aldıktan sonra başka dizilerde oynamıştır. Hazal Filiz Küçükköse 26 yaşında Kova burcudur. Hazal Filiz Küçükköse kendisi gibi oyuncu olan Tuan Tunalı ile Beni Affet dizisinde tanışmış ve şubat ayında evlenmiştir.

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat