Hata bildir

Tolga Örnek

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 01 Ocak 1972 (52)
Eğitim : Yüksek Lisans
Sinema yönetmeni. Robert Koleji'nden sonra eğitimine İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği'nde devam etti. Amerika'da University of Florida'da malzeme bilimi üzerine yüksek lisans yaptı. Ancak çocukluğundan beri süregelen sinema merakı ile American University Sinema Bölümü'nde yüksek lisans yaptı. Ardından yöne...
"Mucize Aynalar" 24. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali’nin açılış filmi oldu
Cengiz Bozkurt, Boran Kuzum, Şebnem Bozoklu, Zerrin Sümer gibi isimleri buluşturan Mucize Aynalar yurtdışında da yoğun ilgi görüyor. 24. Uluslararası Frankfurt Türk Filmleri Festivali'nin açılış filmi olan Mucize Aynalar, usta yönetmen Tolga Örnek'in bir Aziz Nesin uyarlaması olarak seyirciyle buluşuyor. Mucize Aynalar'ın konusu ne? Mucize Aynalar oyuncuları kimler? Mucize Aynalar nerede gösteriliyor? Mucize Aynalar uyarlama mı? Mucize Aynalar ne zaman vizyona girdi?

TOLGA ÖRNEK diziografi

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

Ali CABBAR Ali CABBAR, Ali CABBAR ile ilgili katkıda bulundu 17 Ağustos 2017 17:03