Pelin Karahan evleniyor! İşte nikah tarihi!

Düğün sarayda, şahitleri Terim...

resim yok
28 Mayıs 2014 - 09:28
Magazin

Düğün sarayda, şahitleri Terim...

Pelin Karahan, mahkemeden yeni bir evlilik için gerekli izni aldı; sevgilisiyle 24 Haziran'da Adile Sultan Sarayı'nda evleniyor. Nikah şahidi ise Fatih Terim!


Sabah Gazetesi magazin yazarlarından Bülent Cankurt'un bügünkü kçşesinde yer verdiği yazının tamamı şöyle:

 

GÜN SAYIYOR

"İyice anladım ki ben tam evlilik kadınıyım" diyen ünlü oyuncu Pelin Karahan, ikinci kez muradına ermek için gün sayıyor.

Ekim 2011'de evlendiği pilates eğitmeni Erdinç Bekiroğlu'ndan 19 Kasım'da boşanan Karahan, arayı açmadan Bedri Güntay ile flört etmeye başlamıştı.

Aşıklar, dört aylık flörtün ardından evlenmeye karar verince Karahan; yeniden evlenebilmesi için beklemesi gereken 300 günlük 'iddet müddeti'nin kaldırılması için mahkemeye koşmuş, geçen hafta da evlilik vizesini almıştı.

 

DÜĞÜN TARİHLERİ BİLE BELLİ!

Öğrendim ki aceleci aşıklar, düğün tarihlerini belirlemiş bile!

İlk eşi Erdinç Bekiroğlu ile Barselona'da gizlice evlenen Karahan, Bedri Güntay ile 24 Haziran'da Adile Sultan Sarayı'nda anlı şanlı bir düğünle vuslata erecekmiş.[reklam]

NİKAH ŞAHİTLERİ TERİM VE DAMADI

Aceleci aşıkların, düğün törenlerini; Terim Events adıyla organizasyon şirketi kuran ve ilk profesyonel işi kızı Buse Terim'in kına gecesi olan Fulya Terim'e emanet ettiğini öğrendim.

Bu arada Terim Ailesi'nin Pelin Karahan ile Bedri Güntay'ın düğününe katkıları, sadece bununla da sınırlı değil.

Buse'nin önceki hafta sessiz sedasız evlendiği menajer eşi Volkan Bahçekapılı, müstakbel damat Bedri Güntay'ın kankası olduğu için; Fatih Terim, yeni damadı ile birlikte çiftin nikahında şahit sandalyesine oturacakmış.

Anne olabilmek için bu kadar aceleci davrandığını duyduğum güzel oyuncu; umarım bu kez çok mutlu olur ve bir an önce bebeğini kucağına alır.''

 

 

PELİN KARAHAN HOLLYWOOD YILDIZLARININ ARASINA KARIŞTI! DETAYLAR!

üyeler ne diyor?

resim yok

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız..

:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

facebook yorumları