Beni Affet ( 2011 )

Yerli Diziler Dram, Romantik, Aile

oyuncu kadrosu

Şeyma Korkmaz
Şeyma Korkmaz

Feride

İlk öğrenimini Eskişehir’de bitirdi. 2000'de Çanakkale’ye yerleşti ve geri kalan on bir senelik öğretim hayatını Çanakkale’de tamamladı. 18 Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümü'nden mezun oldu.

Gaye Turgut Evin
Gaye Turgut Evin

Bahar Kayacan Kozan

2005 yılında Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi'nden, 2010 yılında da Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk ve Sinema Televizyon Bölümleri'nden mezun oldu (çift anadal). Altunizade Belediye ve Sadri Alışık Tiyatroları'nda oyunculuk ve reji asistanlığı yaptı. Halen Ümraniye T Tipi Cezaevi'nde tiyatro eğitmenliği yapmaktadır.

Mert Altınışık
Mert Altınışık

Kemal

4 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul‘da dünyaya gelmiştir. Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunu oyuncu bir çok dizide rol almış ve oyunculuğunu sergilemeye devam etmektedir. Beni Affet dizisinde Mehmet Kemal Kozan karakterini canlandıran oyuncu Firar, Kavak Yelleri, Türkan adlı dizilerdede rol almıştır. Mert Altınışık aslen Adana‘lıdır.

Gamze İğdiroğlu
Gamze İğdiroğlu

Eylül / Ayşe Güner

Gerçek adı Nuran Gamze İğdiroğlu olan bu güzel dizi oyuncu Ankara da doğmuştur fakat doğum tarihi ile ilgili kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Liseyi Çankaya lisesinde okumuştur oldukça başarılı bir oyuncu olan Gamze İğdiroğlu aynı zamanda çok başarılı bir öğrenciydi de. Okulunu başarı ile bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Ankara...

Özgün Çoban
Özgün Çoban

Tunç Yıldırım

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Oyunculuk Bölümü mezunu. Üçüncü sınıfın 2. yarısını Estonya Tiyatro ve Müzik Akademisi'nde tamamladı. İstanbul’da çeşitli oyunlarda oynadıktan sonra Deniz Yıldızı için Ankara’ya geri döndü.

Zeynep Yasa
Zeynep Yasa

Yıldız Varlı

Ötüken Hürmüzlü
Ötüken Hürmüzlü

Ferman Varlı

H.Ü Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü Mezunu

Kerem Poyraz Kayaalp
Kerem Poyraz Kayaalp

Berat Tekin

Kerem Poyraz Kayaalp İzmirli genç bir oyuncu. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi son sınıfta okurken oyunculuk yapmak istediğinin farkına varıyor. Konservatuvar sınavlarına girip kazanınca okuduğu okulu bırakıp hayallerinin peşinden gidiyor. Ailesi de Kerem'in bu başarısı ile durumu kabulleniyor. Müjdat Gezen Sanat Okulu'ndan mezun olan Kerem...

Zeynep Aytek Metin
Zeynep Aytek Metin

Nazire Tekin

Kocatepe Mimar Kemal Lisesi ve H.Ü. Ankara Devlet Konservatuarı'ndan (1991) mezun oldu ve Devlet Tiyatroları'na girdi. 1995'e kadar Adana Devlet Tiyatrosu'nda görev yapan sanatçı, 1995 yılında Ankara Devlet Tiyatrosu'na atandı. Halen burada görev yapmaktadır.

Ceren Yalazoğlu
Ceren Yalazoğlu

Kader Kayacan

senaryo yazarı kadrosu

yapımcı

yönetmen kadrosu