Beyaz Yalan ( 2015 )

Yerli Diziler Dram, Romantik

oyuncu kadrosu

Pınar Deniz
Pınar Deniz

Azra

4 Kasım 1993'te Adana doğdu. Fakat kimliğinde 2 Şubat 1994 doğumlu gözükmektedir. İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık mezunu. Gani Müjde'nin bir deneme çekimine dahil olan Deniz ilk olarak Sil Baştan dizisinde yer aldı. Daha sonra Murat Dalkılıç'ın 'yani' isimli klibinde oynadı. Ayrıca Romanyalı f...

Özge İnce
Özge İnce

Damla

DOĞUM YILI 1989 BOY 160 cm EĞİTİM Müjdat Gezen Sanat Merkezi YETENEKLER İngilizce, Eskrim,Dans,Pandomim,Müzik

Ayça Yağcıoğlu
Ayça Yağcıoğlu

Sedef

Ayça Yağcıoğlu 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Arka Sıradakiler, 6 Mantı, Deniz Seviyesi, Sevdam Alabora, Adı Mutluluk ve Beyaz Yalan isimli dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

Elif İskender
Elif İskender

Meryem

Doğum tarihi / 1973 Boy / 1.60 cm Kilo / 65 kg Göz rengi / Ela Yabancı diller / İngilizce (iyi seviyede)

Berkan Bulut
Berkan Bulut

Özgür

Berkan Bulut, 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. 2012 yılında 6 Mantı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; daha sonra Beyaz Yalan ve Suskunlar dizilerinde rol almıştır. Star Tv ekranlarında yayınlanan; başrolü Berk Cankat, Özge Gürel, Canan Ergüder ve Mesut Akusta’nın paylaş...

Dilara Topuklular
Dilara Topuklular

Zeliha

Doğum Tarihi:1991 Boy:1.60 Kilo:56

Fatih Dokgöz
Fatih Dokgöz

Hikmet

Biran Damla Yılmaz
Biran Damla Yılmaz

Nesrin

Biran Damla Yılmaz, 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur. Konservatuar eğitimi almaktadır. Yasak, Beyaz Yalan, Muhteşem Yüzyıl dizislerinde rol almıştır. Çılgın Dersane Ada filmi ile sinema dünyasına da adım atmıştı. Atv’de yayınlanan Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül karakterini canlandırmaktadır.

Seher Terzi
Seher Terzi

Bedriye Hanım

Ankara Üniversitesi'ni bitirdi. 2000 yılında Dadı dizisinde rol adlı. Bu projeden sonra Yarım Elma, Beşik Kertmesi gibi önemli projelerde oynadı. 2006 yılında Umut Adası adlı sinema filminde yer aldı.

yönetmen

yapımcı