Hata bildir

Ege Aydan

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 01 Ocak 1958 (66), Ankara
Eğitim : Akademi
16 kişinin favorisi oldu
Opera sanatçısı ve Oyuncu Sevda Aydan' ın oğludur. İlk, orta ve lise'yı İstanbul'da okudu. Daha sonra sanat eğitimine bale ile başladı ve hocalarının boyun çok uzun demeleri ile bale'den vazgeçti. Ankara Devlet Konservatuarı yüksek bölümünden mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev almaya başladı. Tiyatro hayatı boyunca Devlet Ti...
Netflix'in, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihi belli oldu!
Netflix'in, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihi belli oldu!
Netflix, merakla beklenen yeni dizisi Kimler Geldi Kimler Geçti’nin yayın tarihini yeni bir fragman ve yapımdan ilk karelerle paylaştı. Kimler Geldi Kimler Geçt ne zaman yayınlanacak? Kimler Geldi Kimler Geçti'nin oyuncu kadrosunda kimler var? Kimler Geldi Kimler Geçti'nin konusu ne? Kimler Geldi Kimler Geçti'nin çekimleri nerede yapıldı? Kimler Geldi Kimler Geçti uyarlama mı? Seranay Sarıkaya kimdir? Metin Akdülger kimdir? Hakan Kurtaş kimdir? Boran Kuzum kimdir? Ahmet Rıfat Şungar kimdir? Meriç Aral kimdir? Bade İşçil kimdir? Esra Ruşan Efe Tunçer kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

EmirT EmirT, Chelsie Preston Crayford ile ilgili katkıda bulundu 06 Eylül 2018 10:57