Hata bildir

Ege Aydan

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 01 Ocak 1958 (65), Ankara
Eğitim : Akademi
16 kişinin favorisi oldu
Opera sanatçısı ve Oyuncu Sevda Aydan' ın oğludur. İlk, orta ve lise'yı İstanbul'da okudu. Daha sonra sanat eğitimine bale ile başladı ve hocalarının boyun çok uzun demeleri ile bale'den vazgeçti. Ankara Devlet Konservatuarı yüksek bölümünden mezun oldu. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda görev almaya başladı. Tiyatro hayatı boyunca Devlet Ti...
Netflix'in
Netflix'in "Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisinin çekimleri başladı! Serenay Sarıkaya'lı ilk kareler!
Netflix'in Ay Yapım imzalı Serenay Sarıkaya ve Metin Akdülge'in başrolünde olduğu Kimler Geldi Kimler Geçti dizisi sete çıktı. Serenay Sarıkaya kimdir? Serenay Sarıkaya'nın yeni dizisinin adı ne? Serenay Sarıkaya Aile dizisinden çıkıyor mu? Serenay Sarıkaya kaç yaşında? Boyu kaç? Kaç kilo? Serenay Sarıkaya'nın sevgilisi kim? Kimler Geldi Kimler Geçti ne zaman yayınlanacak? Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin konusu ne? Kimler Geldi Kimler Geçti nerede yayınlanacak? Kimler Geldi Kimler Geçti dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Kimler Geldi Kimler Geçti kaç bölüm olacak? Metin Akdülger kimdir? Hakan Kurtaş kimdir? Ahmet Rıfat Şungar kimdir? Gülcan Arslan kimdir?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Duygu Paracıklıoğlu kişisini favorilerine ekledi 19 Ağustos 2017 03:34