Hata bildir

Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi

(2022)
Puan
5
0 oy
0 kullanıcı
5
Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi; Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi, Ortaks Yapım imzalı, ilk bölümü 6 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, Emrah Serbes'in aynı adlı romanı Çekiç ve Gül'den esinlenerek hazırlanmış Türk yapımı polisiye, dram, macera, komedi, gerilim ve aksiyon türündeki internet dizisidir.
‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin 2. Sezon finaliyle BluTV'de yayında!
‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin 2. Sezon finaliyle BluTV'de yayında!
aşrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun yer aldığı Behzat Ç'nin yeni macerası Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 2. sezon finaliyle izleyiciyle buluşuyor. Peki Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 3. sezonu gelecek mi? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin 3. sezonu ne zaman yayınlanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 2. sezon 6. bölümde neler oldu? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi 3. sezonda neler yaşanacak? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi'nin konusu ne? Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi oyuncu kadrosunda kimler var? Erdal Beşikçioğlu kimdir?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

neler oldu ?

sasa22 sasa22, Sibel Turnagöl kişisini favorilerine ekledi 28 Şubat 2020 03:00
Kojiro Kojiro, Sibel Turnagöl ile ilgili katkıda bulundu 28 Şubat 2017 02:09