Gaddar 6. bölüm özet

Dağhan aşkından kurtarmak için çeşitli yollar dener!

Gaddar (6. Bölüm)

Dağhan, Enver’in kurduğu tuzakla köşeye sıkışır. Gürkan da artık onun bir tetikçi olduğunu öğrenmiştir. Ama Dağhan kaçıp saklanmak yerine savaşmayı seçer. Müdür ve Dağhan için artık olayları netleştirme zamanı gelmiştir. Ya tamam diyeceklerdir ya devam. Müdür Dağhan’ın cevabını beklerken Dağhan, mahallesinde öldürülen taksicinin katilini aramaya başlar. Katilin izini sürerken yolu eski bir arkadaşıyla da kesişir.

Katilin peşinde olan Dağhan, Enver’e zarar vermenin bir yolunu da bulur. Oğlunun son yaptıklarından sonra Yağmur’dan kolay kolay vazgeçmeyeceğini anlayan Ekber, Davut’u tehdit eder. Artık evde olan Yağmur babasıyla arasını düzeltmeye çalışır ama Ekber’in tehditi Davut’un psikolojisini iyice bozmuştur. Öte yandan Enver’i Yağmur’dan ayırmak için harekete geçen Ekber’le oğlu aralarındaki gerilim iyice tehlikeli bir hal alır.

Enver’in bu işten sıyrılmak için bulduğu çözüm Ekber’i delirtir. Bu zamana kadar bir canavar olmadığını söyleyen Ekber artık her şeyi yapabilecek noktaya gelir. Aydan ne olursa olsun hâlâ Dağhan’la birleşmekten yana umutludur. Oya bu umudun kızını mahvettiğini düşündüğünden onu Dağhan aşkından kurtarmak için çeşitli yollar dener.

Gaddar 6. Bölümüyle 23 Şubat Cuma saat 20.00’de NOW’da!

Yayın tarihi: 23 Şubat 2024 20:00

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Erdal Özyağcılar, Aytek Şayan, Laçin Ceylan