Hata bildir

Aytek Şayan

Reyting
(0 oy)
5
Doğum: 01 Ocak 1985 (39), Türkiye
1985 İzmir doğumlu olan oyuncu, 2013 yılı Bilkent Üniversitesinin Tiyatro bölümü mezunudur. İsimsizler dizisinde hayat verdiği Bozan Erol karakteri ile tanınmaya başlayan Aytek Şayan daha sonra da son yılların en başarılı dizisi Diriliş Ertuğrul’da Lais karakterine hayat vermiştir. Aytek Şayan tiyatrocu yönü ile daha çok tanınır.
Çağatay Ulusoy'lu
Çağatay Ulusoy'lu "Kübra"nın 2. sezon çekimleri başladı! Dizi ne zaman yayınlanacak?
Çağatay Ulusoy'un, Afşin Kum'un eseri Kübra dizisinin 1. sezon çekimleri tamamlandı ve 2. sezon çekimlerine başlandı. Peki dizi ne zaman başlayacak? Çağatay Ulusoy'un yeni projesi nerede yayınlanacak? Çağatay Ulusoy'un projesi hangi platformda olacak? Çağatay Ulusoy hangi yapımla anlaştı? Çağatay Ulusoy'un Kübra projesinde hangi oyuncular var? Kübra dizisinin kadın başrolü kim oldu? Çağatay Ulusoy'un partneri hangi güzel isim oldu? Çağatay Ulusoy kimdir? Büşra Develi kimdir? Ahsen Eroğlu kimdir? Kübra dizisinin yayın tarihi ne? Kübra dizisi nerede çekiliyor?

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat