Hata bildir

Tetikçinin Oğlu

(2023 - 2023)
Puan
10
1 oy
0 kullanıcı
10
Yapım : 2023
2 kişinin favori dizisi oldu
Tetikçinin Oğlu; Kırk yılın dostu Korkmaz (Timuçin Esen) ve İskender (Şevket Çoruh) oğulları için kıyasıya bir çatışmaya girerler. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Oğlunun öcünü almaya çalışan İskender geçmişi ile yüzleşecek; yıllar sonra oğlu Metin'i (Genco Özak) bulan Korkmaz ise yeniden baba olmayı öğrenmek zorunda kalacaktır.
Tetikçinin Oğlu dizisiyle ilgili şok karar! Sessiz sedasız veda!
Tetikçinin Oğlu dizisiyle ilgili şok karar! Sessiz sedasız veda!
Fox'un başrollerinde Şevket Çoruh ve Timuçin Esen'in yer aldığı Tetikçinin Oğlu dizisiyle ilgili flaş bir karar alındı. Peki Tetikçinin Oğlu dizisi bitti mi? Tetikçinin Oğlu'nun 8. bölümü ne zaman ekrana gelecek? Tetikçinin Oğlu'nun yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Tetikçinin Oğlu son anda neden yayından alındı? Tetikçinin Oğlu'nun 8. bölümünde neler olacak? Tetikçinin Oğlu'nun 7. bölümünde neler yaşandı? Tetikçinin Oğlu bitiyor mu? Tetikçinin Oğlu yayından kaldırıldı mı? Tetikçinin Oğlu final mi yapıyor? Tetikçinin Oğlu projesi iptal mi edildi?

serbest kürsü

listeler

Hepsini Göster

reyting raporu

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

hayranlar