15 Mart 2017 Çarşamba reyting sonuçları

Diriliş Ertuğrul mu, No: 309 mu, Kara Sevda mı, Bu Şehir Arkandan Gelecek mi, Evlat Kokusu mu? Ekranlarda Çarşamba gününün galibi hangi dizi oldu?

Volkan Küçükel
16 Mart 2017 - 11:47
Reyting

Diriliş Ertuğrul mu, No: 309 mu, Kara Sevda mı, Bu Şehir Arkandan Gelecek mi, Evlat Kokusu mu?

Ekranlarda Çarşamba gününün galibi hangi dizi oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' YİNE ZİRVEDE!

TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümüyle bir kez daha zirveye kuruldu. Star TV'nin Kara Sevda'sı 3. ve Fox'un romantik komedisi No: 309 7. sırada bu dizinin en yakın takipçileri olarak sıralandılar.

Hande Soral, Sedef Avcı, Barış Kılıç, Murat Han, Yeşim Salkım gibi isimleri oyuncu kadrosunda bulunduran Evlat Kokusu ikinci bölümüyle birkaç sıra yükseldi ve 8. sırada yer aldı. Bu Şehir Arkandan Gelecek ise düşüş yaşayarak 15. sıraya geriledi.

17-03/16/dirilis-ertugrul-80-bolum-fotograf.jpg

'DİRİLİŞ ERTUĞRUL' AB'DE ZİRVEDE YALNIZ!

Diriliş Ertuğrul, AB kategorisinde daha yüksek izlenme oranlarıyla zirvede rakipsiz! İkinci bölümüyle çıkış yapan Evlat Kokusu, Kara Sevda, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve No: 309 art arda sıralanıp bu diziyi uzaktan da olsa takip ettiler.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Diriliş Ertuğrul' 81. Bölüm Fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat