15 Nisan 2017 Cumartesi reyting sonuçları

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, Fazilet Hanım ve Kızları mı? Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Volkan Küçükel
16 Nisan 2017 - 11:43
Reyting

Kalbimdeki Deniz mi, Yeni Gelin mi, Adı Efsane mi, Seksenler mi, Fazilet Hanım ve Kızları mı?

Ekranlarda Cumartesi gününün galibi hangi program oldu?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'YENİ GELİN' BU HAFTA DA DİZİLERİN ZİRVESİNDE!

Tüm kişilerde dizilerin zirvesinde bu hafta da Show TV'nin Yeni Gelin'i var. Kalbimdeki Deniz ve Fazilet Hanım ve Kızları bu dizinin en yakın takipçileri durumunda.

Kanal D'nin Adı Efsane'si geçen haftaki gibi 7. sırada yer alırken; Seksenler ise birkaç sıra yükselişle 18. sırada günü tamamladı.

17-04/16/seksenler.jpg

AB KATEGORİSİNDE DİZİLERİN ZİRVESİNDE 'ADI EFSANE' VAR

Survivor'ın ilk sırada yer aldığı AB kategorisinin ikinci sırasında bu hafta Adı Efsane yer alıyor. Kalbimdeki Deniz 3., Fazilet Hanım ve Kızları 5., Show TV'nin Yeni Gelin'i 8. ve daha başarılı olduğu AB kategorisinde Seksenler 11. sırada günü tamamladılar.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Yeni Gelin' 7. bölüm fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat