16 Aralık 2016 Cuma reyting sonuçları

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi, Güldür Güldür Show mu? Ekranlarda Cuma günü en çok neler izlendi?

Volkan Küçükel
17 Aralık 2016 - 11:47
Reyting

Aşk ve Mavi mi, Arka Sokaklar mı, Muhteşem Yüzyıl Kösem mi, Kiralık Aşk mı, Sevda Kuşun Kanadında mı, O Ses Türkiye mi, Güldür Güldür Show mu?

Ekranlarda Cuma günü en çok neler izlendi?

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

'ARKA SOKAKLAR' HAFTALAR SONRA!

Aşk ve Mavi'nin liderliğinde geçen haftaların ardından uzun bir süre sonra Arka Sokaklar zirveyi rakibinden devraldı. atv'nin Aşk ve Mavi'si istikrarlı grafiğini sürdürerek yine üst sıralarda yer aldı.

Kiralık Aşk geçen hafta olduğu gibi 15. sırada yer alırken; beklenenden çok uzak bir ekran performansı gösteren Muhteşem Yüzyıl Kösem 32. ve TRT'nin Sevda Kuşun Kanadında'sı ise birkaç sıra daha düşerek 53. sırada kendilerine yer bulabildi.

AB'DE SIKI ZİRVE MÜCADELESİ!

O Ses Türkiye, Fatih Portakal ile Fox Ana Haber ve Güldür Güldür Show'un genel sıralamada ilk üç sırada yer aldığı bu kategoride Arka Sokaklar en çok izlenen dizi olurken; Kiralık Aşk ve Aşk ve Mavi art arda sıralandılar.

Muhteşem Yüzyıl Kösem, AB'de birkaç sıra yükselişle 10. sırada yer alırken; Sevda Kuşun Kanadında ise 27. sırada günü tamamladı.

Günün detaylı reyting analizi ve ilk 100 sıralaması için tıklayınız: http://www.diziler.com/reyting

'Aşk ve Mavi' 8. bölüm fragmanı:

Video hazırlanıyor..

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat