21 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları! Kardeş Çocukları, Savaşçı, Elimi Bırakma reytingleri

21 Nisan 2019 Pazar günü reytingleri belli oldu. Kardeş Çocukları, Savaşçı, Elimi Bırakma, Zengin ve Yoksul, Nöbet ne kadar izlendi? İşte reytingler, günün sıralaması ve değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
22 Nisan 2019 - 11:37
Reyting

21 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları belli oldu! Günün reyting tablosu nasıl şekillendi? En çok hangi dizi izlendi?

Kardeş Çocukları, Savaşçı, Elimi Bırakma, Zengin ve Yoksul, Nöbet arasındaki reyting mücadelesinden hangisi galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

21 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları (Total)

19-04/22/21-nisan-2019-pazar-total-reytingler.jpg

21 Nisan 2019 Pazar reyting sonuçları (AB)

19-04/22/21-nisan-2019-pazar-ab-reytingler.jpg

SAVAŞÇI TOTALDE YİNE DİZİLERİN ZİRVESİNDE!

Çiğdem Teğmen, Kutalmış Paşa'yı hedef alan saldırının önüne geçebilecek mi? Savaşçı dün akşam ekranlara gelen 71. bölümüyle tüm kişiler kategorisinde Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Survivor Türkiye Yunanistan'ın önünde bu haftanın da en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

AB'de de istikrarlı grafiğini koruyan ve günü 6. sırada tamamlayan Savaşçı, Twitter'da #Mehmetçikiçin etiketiyle kısa sürede Trend Topic listesine girdi.

19-04/22/savasci-71-bolum-fotograf.jpg

KARDEŞ ÇOCUKLARI AB'DE BİR KEZ DAHA EN ÇOK İZLENEN DİZİ!

12. bölümüyle AB'de Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu ve Survivor Türkiye Yunanistan'ın önünde ilk sırada yer alıp kategorinin en çok izlenen dizisi olmayı başaran Kardeş Çocukları, totalde ise 4. sıradaki yerini korudu.

Twitter'da #YalanUğruna bölüm etiketinin kullanıldığı yapım, dün akşam kısa sürede Türkiye Trend Topic listesine girmeyi de başardı.

19-04/22/kardes-cocuklari-12-bolum-fotograf.jpg

ELİMİ BIRAKMA REYTİNGLERİ NASIL ÇIKTI?

Kitabın gizemi ortaya çıkıyor… 37. bölümü için Twitter'da #SırlarınArdında etiketini kullanan Elimi Bırakma AB'de 4., totalde 7. sırada günü tamamladı.

19-04/22/elimi-birakma-37-bolumden-kare.jpg

İZLEYİCİ ZENGİN VE YOKSUL'U PEK TUTMADI!

Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Gülcan Arslan, Damla Colbay gibi isimleri kadrosunda bulunduran atv'nin yeni dizilerinden Zengin ve Yoksul dün akşam 3. bölümüyle ekranlardaydı.

Zorlu bir günde yayın hayatına başlayan Zengin ve Yoksul geçen hafta, ilk bölümüne kıyasla izlenme oranlarını biraz yükseltse de bu hafta elde ettiği rakamlarla ilk bölümüne benzer bir tablo ortaya koydu. Totalde 2.9 rating - 6.33 izlenme payıyla 13. sırada yer alan yapım; AB'de ise 1.95 rating - 4.57 izlenme payıyla 16. sırada günü tamamladı.

Mevcut izlenme oranları ile Zengin ve Yoksul'un geleceği pek parlak görünmüyor.

19-04/22/zengin-ve-yoksul-3-bolum-fotograf.jpg

NÖBET'TE HAFTAYA FİNAL ZAMANI!

Yapımcılığını Necati Şaşmaz'ın üstlendiği Nöbet dün akşam 7. bölümüyle ekranlardaydı.

Beklenen reytinglerin gelmemesi nedeniyle erken final kararı alan ve 8. bölümüyle ekranlara vedasını gerçekleştirecek olan dizi, yeni bölümüyle tüm kişiler kategorisinde 2.32 rating - 5.18 izlenme payıyla listenin 18. sırasında kendine yer bulabilirken; AB'de ise haftayı ise 1.56 rating ve 3.65 izlenme payıyla 21. sırada tamamladı.

"Elimi Bırakma" 38. bölüm fragmanı:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat