21. yüzyılın en iyi dizisi "Breaking Bad" seçildi!

En iyi dizi seçimlerinin sonucu belli oldu.

Merve Mutlu
05 Ağustos 2020 - 14:45
Kültür Sanat

Bryan Cranston ve Aaron Paul'ün başrolleri paylaştığı Breaking Bad dizisi, yapılan seyirci anketine göre son 20 yılın en iyi dizisi olarak belirlendi.

20-08/05/breking.jpg

Breaking Bad, toplam 11 bin 429 oy alarak, oyların yüzde 50,8'lik kısmına sahip oldu ve milyonlarca hayranı bulunan Game of Thrones'u geride bıraktı. 50 yaşında, lisede kimya öğretmeni olan Walter White'ın geçimini sağlamak için yasa dışı yola girme hikayesini konu edinen Breaking Bad, Game of Thrones'u, Game of Thrones dizisi The Wire'ı geride bıraktı. The Office, Black Mirror, Peaky Blinders, Stranger Things ve Mad Men gibi diziler de listedeki yerini almayı başardı.

21. yüzyılın en iyi dizisi "Breaking Bad" seçildi!

20-08/05/breaking-bad.png

Dizide Walter White ailesine para bırakabilmek için, uyuşturucu yaptığını bir rastlantı sonucu öğrendiği eski öğrencisi Jesse Pinkman ile birlikte uyuşturucu hap üretme işine girer ve kimya konusunda çok başarılı işlere imza atmış öğretmen ile uyuşturucu piyasasını iyi bilen eski öğrencisi metamfetamin üreterek uyuşturucu ticaretine başlarlar.

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat