24 Kasım 2013 Pazar reyting sonuçları!

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güneşi Beklerken mi, Küçük Gelin mi, Sana Bir Sır Vereceğim mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Tatar Ramazan mı, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi?

resim yok
25 Kasım 2013 - 12:39
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güneşi Beklerken mi, Küçük Gelin mi, Sana Bir Sır Vereceğim mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Tatar Ramazan mı, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ?

STV'nin yeni sezon dizilerinden Küçük Gelin bu hafta da tüm kişilerde en çok izlenen dizi olurken, Star TV'nin iddialı yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin ardından genel klasmanda ise ikinci sırada yer aldı. Kanal D dizisi Güneşi Beklerken bu yapımları takip ederken; Sana Bir Sır Vereceğim ve Tatar Ramazan ise bu yapımların ardından gelen diziler oldular.

 

AB'DE DİZİLERİN LİDERİ GÜNEŞİ BEKLERKEN!

AB kategorisinde Yetenek Sizsiniz Türkiye ve Güneşi Beklerken yakın aralarla sıralandı. Küçük Gelin, Doksanlar (tekrar), Çocuklar Duymasın (tekrar), Tatar Ramazan ve Sana Bir Sır Vereceğim zirvedeki yapımların takipçileri oldular.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ

 


 [reklam]

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN EKİBİ 'SAHRA'YI UNUTMADI! DETAYLAR BURADA!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat

bizi takip edin