29 Ağustos 2013 Perşembe reyting sonuçları!

Hangi yapım ve diziler zirvede? Diziler arasındaki rekabette neler oluyor? Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Aldırma Gönül mü, Küçük Kıyamet mi,Kapış Kapış mı?

resim yok
30 Ağustos 2013 - 11:02
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede? Diziler arasındaki rekabette neler oluyor? Zengin Kız Fakir Oğlan mı, Aldırma Gönül mü, Küçük Kıyamet mi,Kapış Kapış mı?

Ekranlarda Perşembe gününün galibi kim oldu?

 

Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE HANGİ DİZİ ÖNDE?

Zengin Kız Fakir Oğlan dizi sıralamasında en önde yer alırken, aynı zamanda genel klasmanda da ilk sırada yer aldı. Show TV'de tekrar bölümüyle ekranlara gelen Bebek İşi ve Kanal D'nin yarışma programı Kapış Kapış bu dizinin takipçisi oldular. Aldırma Gönül 13., Küçük Kıyamet ise 26 sırada günü tamamladılar.

 

AB'DE DİZİLERİN LİDERİ AYNI!

AB kategorisinde hem dizi sıralamasında hem de genel klasmanda Zengin Kız Fakir Oğlan günün lideri oldu. Yabancı sinema İntikamın Bedeli genel klasmanda ikinci sırada yer alırken, Aldırma Gönül bu kategoride 9. sırada yer aldı.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ:

 

[reklam]

 

28 AĞUSTOS 2013 ÇARŞAMBA GÜNÜ REYTİNGLERİNİ HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

 

ALDIRMA GÖNÜL 9. bölüm çekim hatalarını izlemek için tıklayın!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat