29 Eylül 2013 Pazar reyting sonuçları!

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güneşi Beklerken mi, Babam Sınıfta Kaldı mı, Küçük Gelin mi, Sana Bir Sır Vereceğim mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi?

resim yok
30 Eylül 2013 - 11:03
Reyting

Hangi yapım ve diziler zirvede? Güneşi Beklerken mi, Babam Sınıfta Kaldı mı, Küçük Gelin mi, Sana Bir Sır Vereceğim mi, Bir Erkek Bir Kadın mı, Yetenek Sizsiniz Türkiye mi?

Dünün en çok izlenen yapımları belli oldu. İşte reytingler...

Ekranlarda Pazar gününün galibi kim oldu? Diziler.com ekibi olarak dünün görünümünü sizler için derledik.

 

İşte TNS ölçümlerine göre ekranların reyting karnesi...

 

TÜM KİŞİLERDE EN ÇOK İZLENEN DİZİ HANGİSİ?

Tüm kişilerde genel klasmanda Star TV'nin iddialı yarışma programı Yetenek Sizsiniz Türkiye bu hafta da zirvede yer alırken, bu yapımı takip eden diziler sırasıyla STV'nin yeni dizilerinden Küçük Gelin ve  Güneşi Beklerken oldu. Kısacası geçtiğimiz haftaya benzer bir tablo ortaya çıktı. Sana Bir Sır Vereceğim, Babam Sınıfta Kaldı, Kaçak (tekrar), Kayıp (tekrar) ve Bir Erkek Bir Kadın ise bu yapımların ardından gelen diziler oldular.

 

AB'DE DİZİLERİN LİDERİ GÜNEŞİ BEKLERKEN!

AB kategorisinde dizi sıralamasında Güneşi Beklerken zirvenin sahibi olurken, Yetenek Sizsiniz Türkiye programı bu kategoride de genel klasmandaki liderliğini korudu. Kayıp (tekrar), Küçük Gelin ve Sana Bir Sır Vereceğim zirvenin takipçileri oldular.

 

İŞTE GÜNÜN AYRINTILI KARNESİ

 


[reklam]

 

26 EYLÜL TARİHLİ REYTİNG SONUÇLARINI HATIRLAMAK İÇİN TIKLAYIN!

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat