33.Bölümde Kırmızı Oda Dizisine Yeni Transfer Geliyor

Kırmızı Oda dizisinin yeni bölümünden bazı görüntüler yayınlandı. Diziye ünlü oyuncu Itır Esen dahil oluyor. Peki, usta oyuncu dizide hangi karaktere hayat verecek?

Oğulcan Özsezgi
12 Nisan 2021 - 20:00
Gündem

Hikayesini Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden alan Kırmızı Oda, kadrosuna ünlü isimleri kazandırmaya devam ediyor. Başrolünde Binnur Kaya gibi ünlü bir ismin yer aldığı diziye bu kez Itır Esen katılacak.

Dizinin yeni bölümünden görüntülerin sızmasından sonra ortaya çıkan bilgilere göre, ünlü oyuncu Zafer ve Vahit karakterlerinin hikayesinde yer alacak ve önemli bir görevi üstlenecek.

Itır Esen, Kırmızı Oda Dizisinde Zafer Karakterinin Annesini Canlandıracak

Yeni bölümde, 32.bölümde de konu olan Zafer karakterini ve babası Vahit ile olan ilişkileri daha derinlemesine göreceğiz. 33.bölümde en çok üzerinde durulan iki konudan biri olması beklenen Zafer’in hayatı ve babası Vahit ile olan ilişkileri kısmına anne Nurcihan da dahil olacak.

Zafer’in bir önceki bölümde bahsettiği padişah soyundan gelme annesi Nurcihan’ı canlandıracak olan isim de Itır Esen olacak. Nurcihan karakterinin yeni bölümle beraber özellikle Vahit karakterinin iyileşmesinde önemli bir rol oynaması bekleniyor.

21-04/12/kirmizi-oda-itir-esen-4.jpg

 

Muhtemelen yeni karakter de ünlü doktorumuzla görüşecektir. Yeni bölümden paylaşılan karelerde Itır Esen net bir şekilde gözüküyor ama doktor hanımla görüştüğü gösteren bir görüntü yok. Zafer’in eşi Nihal ve Nihal’in ailesi ile yapılan görüşme sırasında ünlü ismin yer aldığı kareler dikkat çekiyor.

 Şimdilik bunun dışında bir görüntü paylaşılmadı. Aslında bakarsanız görselde dikkat çekici bir detay daha var. Dediğimiz gibi Zafer görselde yer alıyor. Annesi de onun yanında yer alıyor. Zafer’in eşi Nihal yer alıyor ve onun annesi ile babası gözüküyor. Fakat Zafer’in babasını Vahit yok. Tek bir boş koltuk var ve baba Vahit, bu görüşmede yer almıyor.

21-04/12/kirmizi-oda-itir-esen.jpg

33.bölüm için güzel ipuçları verilse de daha fazlasını bilemiyoruz. Itır Esen Kırmızı Oda dizisinde nasıl bir performans gösterecek? Usta oyuncunun hikayedeki tam rolü ne olacak? En önemlisi de Uğur Yücel’in canlandırdığı Vahit karakteri ile Itır Esen’in canlandırdığı Nurcihan arasında ki ilişki nasıl anlatılacak? Tüm bunları yeni bölümde görme fırsatımız olacak.  

 

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat