4 Şubat 2019 Pazartesi reyting sonuçları! Söz mü Çukur mu zirvede?

04 Şubat 2019 Pazartesi günü reytingleri belli oldu. Söz, Çukur, Yasak Elma, Vuslat reytingleri nasıl çıktı? İşte reytingler ve günün değerlendirmesi...

Volkan Küçükel
05 Şubat 2019 - 11:20
Reyting

04 Şubat 2019 Pazartesi gününün reyting sonuçları belli oldu! Günün en çok izlenen dizisi hangisi oldu?

Günün iddialı yapımları Söz, Çukur, Yasak Elma ile TRT'nin Vuslat'ı arasında geçen reyting mücadelesinden bu hafta hangi yapım galip çıktı?

Ayrıntılı inceleme ve sıralı liste haberimizde!

İŞTE TOTAL VE AB'DE GÜNÜN REYTİNGLERİ

04 Şubat 2019 reyting sonuçları (Total)

19-02/05/4-subat-2019-total-reytingler.jpg

04 Şubat 2019 reyting sonuçları (AB)

19-02/05/4-subat-2019-ab-reytingler.jpg

SÖZ TOTALDE ZİRVEYİ SEVDİ!

Star TV'in Söz'ü totalde haftalardır Çukur'u yakın takibinin ödülünü geçen hafta alarak sonunda zirveye çıkmıştı. Dizi, bu hafta da Çukur ile girdiği amansız reyting savaşının kazananı oldu.

Bu hafta Twitter'da #CasusKim etiketini kullanan dizi, 68. bölümüyle AB'de ise 3. sıraya yükseldi.

19-02/05/soz-68-bolumden-kare.jpg

ÇUKUR AB'DE YİNE ZİRVEDE!

Haftalardır merak edilen "Yamaç'ı kim vurdu?" sorusunun cevabı belli oldu! Ay Yapım imzalı fenomen dizi Çukur dün akşam 51. bölümüyle ekranlara geldi.

Dizi, yeni bölümüyle AB kategorisinde 8,46 izlenme oranı (rating), 19,19 izlenme payı (share); tüm kişilerde ise 9,13 izlenme oranı (rating), 19,79 izlenme payı (share) elde etti. Bu rakamlar Çukur'a AB kategorisinde birincilik getirirken; dizi; tüm kişiler kategorisinde bu hafta da az farkla Söz'ün gerisinde kaldı.

Bölüm için kullanılan #evedönüyoruz etiketi Twitter'da Türkiye'de uzun süre TT listesinde kalmayı başardı.

19-02/05/ukur-51-bolumden-kare.jpg

YASAK ELMA İSTİKRARLI GRAFİĞİNİ KORUYOR!

Ender ve Yıldız ittifakı başarısız oldu... Fox TV'nin Yasak Elma'sı yeni bölümüyle istikrarlı ekran grafiğini ve üst sıraları zorlamayı sürdürdü.

Dizi, Twitter'da #aşksavaşı etiketinin kullanıldığı 31. bölümüyle tüm kişiler ve AB kategorisinde 4. sırada yer alarak geçtiğimiz haftalara benzer bir ekran performansı sergiledi.

19-02/05/yasak-elma-31-bolum-fotograf.JPG

VUSLAT AB'DE ÜSTLERE YAKIN!

"Hasret... Sahip olamadığın şeyler için üzülmendir. Belki elinden kaçırdıklarındır. Belki de yoksun bırakıldığındır. Bizzat aşkın kendisine aşıksındır. Ama bilmezsin neyin eksik olduğunu. Diğer tüm eksiklikleri aşk sanırsın.Hasret çekersin..."

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür'ün paylaştığı TRT'nin yeni dizilerinden Vuslat dün akşam 5. bölümüyle ekranlardaydı.

Yeni bölümüyle AB kategorisinde %4,92 izlenme oranı ve %10,81 izlenme payıyla 6.; tüm kişiler kategorisinde ise %4,23 izlenme oranı ve %8,83 izlenme payıyla 11. sırada yer alan Vuslat güçlü rakiplerinin ekranlara geri dönüşü sonrasında özellikle AB kategorisinde ayakta kalmaya çalışıyor. Dizi geçen haftaya kıyasla bu hafta her iki kategoride izlenme oranlarında biraz düşüş gösterdi.

"Çukur" 2. Sezon 19. Bölüm Ön İzleme:

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat