4N1K yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Oyuncular ve Karakter incelemesi

Büşra Yılmaz'ın kitabından uyarlanan 4N1K yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Diziye dair yeni ipuçları barındıran tanıtım filminin detayları, belli olan oyuncular ve karakter incelemeleri haberimizde..

Editör
20 Haziran 2018 - 10:58
Yeni Bölüm

Büşra Yılmaz'ın çok satan kitabından uyarlanan 4N1K dizisinin 2. tanıtım filmi yayınlandı. Özellikle gençler tarafından büyük bir heyecanla ilk bölümü beklenen dizinin merak edilenleri ortaya çıkıyor... Detaylar haberimizde!

4N1K 2. Tanıtım Fragmanı yayınlandı!

KONUSU

Yaprak, çocukluktan beri kızlar dünyasından uzak, yanı başındaki dört adamdan oluşan rengarenk bir dünya kurmuştur kendine. Bir gün bu dünya, gizemli bir biçimde hayatına giren Barış’ın oyunlarıyla değişir. Bu değişim, onu kendisine ve kızlar dünyasına doğru bir keşfe çıkarır. Artık bir seçim yapmak zorundadır; ya bir ‘masal prensi’ni ya da ‘gamzeli kahraman’ı seçecektir…

Aşktan, okuldan, ailelerinden yana tam manasıyla bela mıknatısı olan; her zorluğu birbirlerine tutunarak aşan bu beş gencin; çocukken verdikleri o söz, her arıza durumda yineledikleri o cümle, hikayemizi en iyi şekilde özetlemektedir aslında: 'BİRİMİZ KIZIMIZ, KIZIMIZ HEPİMİZ İÇİN!'

4N1K dizisi kitaptan uyarlanarak çekilecek. Oldukça sıradan, gündelik giyinen ve süslenmeye pek alışık olmayan bir kızın (Yaprak) hikayesidir. Çok yakın olduğu 4 arkadaşı ile başından geçen olayları ve maceraları anlattığı kitapta, gizli ama habersiz olduğu bir aşka nasıl ulaştığını anlatır. Çocukluğundan beri Oğuz, Gökhan, Sinan ve Ali'den hiç kopmayan Yaprak'ın hayatına bir de Barış girer. Barış'ın ona duyduğu hislere sahip olmasa da onu tanımaya şans veren Yaprak, gerçekte aşık olduğu insanın kim olduğunu anlar. Barış ile yaşadıkları komik ve bir o kadar eğlenceli hikayesinin sonunda çocukluğundan beri tanıdığı sevdiği hatta kardeşim dediği Ali'ye aşık olduğunu anlar. Tabi bu duyguyu anlayan ilk kişi Ali olacaktır.

OYUNCU KADROSU

18-06/20/gozde-mutluer.jpg

Yaprak Ayvaz
Etrafındaki kızlara pek benzemiyor. Topuklu ayakkabıyla yıldızı barışmayanlardan, converse'lerim olmadan asla kafasında. Annesi, yani onun deyimiyle ''anakraliçesi'' Oya'nın, babası Taner'in bu hayattaki ağır imtihanı... Okulda da rahat durmuyor. Kınama ve uzaklaştırma koleksiyonu var. Ali'nin yıllardır aşık olduğu ama açılamadığı kız. Etek, eyeliner ve pembe renk gibi ömründen ömür götüren bir yığın sözcüğe bugünlerde bir yenisini ekledi; sırık, yani Barış.


Gözde Mutluer Kimdir?
1991 yılında doğan Gözde Mutluer Marmara Üniversitesi’ne Sinema TV bölümünde okudu. 2008 yılından bu yana Biskrem, Ülker Çikolata, Avea, Algida, Rocca, Turkcell gibi pek çok önemli markanın reklamlarında oynadı. Dizi çalışmalarına 2009 yılında Show TV’de yayınlanan Melekler Korusun'la başladı. Tövbeler Tövbesi, Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, Aşkın Kanunu, Bana Baba Dedi, Asla Vazgeçmem ve Kördüğüm dizileriyle televizyondaki çalışmalarına devam etti. Beyaz perdede ise Mert Baykal’ın yönetmenliğini yaptığı Kardeşim Benim filmiyle ilk kez sinema seyircisiyle buluştu. 2017 yılında 4N1K’nın Yaprak’ı olarak izleyici karşısına çıktı. Yaprak karakteriyle seyircinin büyük ilgisini toplayan oyuncu, 4N1K’nın ikinci filmi ve dizisinde de başrolünü üstlendi. Gözde Mutluer aynı zamanda kadın portreleri ve manzaralar üzerine yaptığı illüstrasyonlarla resim çalışmaları da yapıyor. Sıla’nın albüm kapakları için çizimler yapan oyuncu, şarkıcının bir klibinin de yönetmenliğini üstlendi.

Gözde Mutluer'in Oynadığı Diziler
4N1K / Yaprak / 2018
Kördüğüm / 2016
Asla Vazgeçmem / Yağmur / 2015-16
Bana Baba Dedi / 2015
Aşkın Kanunu / 2014
Not Defteri / 2014
Bebek İşi / 2013
Lale Devri / 2012
Tövbeler Tövbesi / Songül / 2011
Melekler Korusun / Işıl / 2009

Gözde Mutluer'in Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Yaprak / 2018
4N1K / Yaprak / 2017
Kardeşim Benim / Ayşe / 2015
Benimle Oynar Mısın? / Sıla /2013
Dağ / Pelin / 2012

 

18-06/20/cemrehan-karakas.jpg


Oğuz Ünal
Pijama - Pislik - Pizza. Bu üçlü, Oğuz’un vazgeçilmezi. En son ne zaman herhangi bir konuda ciddi olduğunu o da hatırlamıyor. Birine, şaka yollu bir pislik yapacaksa; kişi, mekan, zaman tanımıyor. Hele sınır hiç tanımıyor. Annesi Zeliş’in orantısız sevgisine maruz kalıyor, her saat her dakika. Onun da bir aşkı var elbette. Hatta rüyalarının kadını, odasının duvarlarını da süslemekte. Kate Upton, onun imkansız ve de biricik aşkı.

Cemrehan Karakaş Kimdir?
16 Haziran 1993’te doğan Cemrehan Karakaş, küçük yaşlarından itibaren sanatın farklı dallarıyla ilgilendi. Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat Yönetimi bölümünden mezun oldu. Müfit Aytekin, Betül Alganatay, Acted City ve Celal Eldeniz’den oyunculuğunu geliştirmek adına eğitimler aldı. 2011 yılında ‘Canım Babam’ dizisiyle başladığı kamera önü oyunculuk hayatına o dönemin çok ses getiren dizisi ‘Umutsuz Ev Kadınları’ ve sonrasında ise ‘Sen Benimsin’ dizisiyle devam etti. 2017 yılı Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Oğuz karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu. Cemrehan Karakaş, görsel sanatlar ve tasarım faaliyetlerini profesyonel olarak sürdürmektedir.

Cemrehan Karakaş'ın Oynadığı Diziler
4N1K / Oğuz / 2018
Sen Benimsin / Selim / 2015
Umutsuz Ev Kadınları / Kerem / 2011-2014
Canım Babam / 2011

Cemrehan Karakaş'ın Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Oğuz / 2018
4N1K / Oğuz / 2017

 

18-06/20/cihan-simsek.jpg

Sinan Yorulmaz
Aşk formülleri ondan sorulmakta; hayatın anlamını erkek dergilerindeki tüyolarda, ezber ettiği romantik komedilerde bulmuş. Gelgelelim sert kayaya, yani bildik aşk formüllerinin işlemediği bir kıza tosluyor, Yelda’ya. Hoşlandığı Yelda’nın, okulun ömür törpüsü Müdür’ün kızı olduğunu bilmiyor henüz. Anne ve babası yıllar önce boşanmış. Annesi Melike onun her şeyi… Bekar annesine, bir başka bekar, okulun Müdür’ü gönlünü kaptırmış. Onlar çocuklarından, çocukları onlardan saklar durur aşklarını, çarşı pazar karışmasın diye...

Cihan Şimşek Kimdir?
Cihan Şimşek, 06 Ağustos 1992’de Almanya’nın Bad Säckingen şehrinde doğdu. İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek’ dizisiyle oldu. 2012 yılında Disney Channel Türkiye’de yayınlanan ‘Zil Çalınca’ dizisinde ilk başrolünü oynadı. Birçok önemli markanın reklam filmlerinde de yer alan Cihan Şimşek, dizi kariyerine ‘Bir Yastıkta’, ‘Beni Böyle Sev’, ‘MedCezir’, ‘Hanım Köylü’ gibi başarılı yapımlarda oynayarak devam etti. 2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu. ‘4N1K 2’ filmi ile 4 Mayıs’ta yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Cihan Şimşek'in Oynadığı Diziler
4N1K 2 / Sinan / 2018
4N1K / Sinan / 2017
Hanım Köylü / 2016
Medcezir / Ali / 2015
Beni Böyle Sev/ Deniz / 2014
Bir Yastıkta / Poyraz / 2013
Zil Çalınca / Metehan / 2012-2013
Bez Bebek / Selim / 2008-2009

Cihan Şimşek'in Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Sinan / 2018
4N1K / Sinan / 2017

 

18-06/20/sina-ozer.jpg

Gökhan Karademir
Ölümüne dost, ölümüne aşık, ölümüne agresif, ölümüne arıza, ölümüne geyik… Sevgilisi Merve’yi deli gibi kıskanıyor. Gerçek anlamda ''deli'' gibi. ''Bu dünyada kıskanmak konusunda ne kadar saçmalanabilir?'' in sınırlarını Gökhan belirliyor. Sosyal medya kelebeği olmuş Merve’yi stalklarken. Merve’nin gardrobundaki, mini mini kıyafetlerin ezeli düşmanı… Fizikçi’yle ayrı bir muhabbeti, ayrı bir soğuk savaşı var.

Sina Özer Kimdir?
24 Ağustos 1995 doğumlu Sina Özer, İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Özer kısa bir süre oyunculuk eğitimi aldı. 2013 yazından bu yana farklı sosyal medya platformlarından belirli bir kitleye ulaşmış olan Özer, Gurbette Aşk ve 4N1K projelerinde yer aldı.

Sina Özer'in Oynadığı Diziler
4N1K / Gökhan / 2018
Gurbette Aşk / 2014

Sina Özer'in Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Gökhan / 2018
4N1K / Gökhan / 2017

 

18-06/20/burak-yoruk.jpg

Barış Ozansoy
Nam-ı diğer Sırık. Özgüveni battal beden. Şayet bir ''Ozansoy''sanız, hayata bir adım önde başlarsınız. Barış, Ozansoy ailesinin tatlı serseri veliahtı. Hayat onun için bir oyun alanı… İlgi odağı olmaya bayılıyor. Rekabet, onun vazgeçilmezi. Hayatta hiçbir şeyi elde etmek için ekstra bir çaba sarf etmediği için, ona meydan okuyan biri varsa, artık tek gündemi o kişi oluyor. Motosiklet ve basketbol onun vazgeçilmezi. Anne ve babasını küçük yaşta kaybetmiş, disiplin kumkuması babaannesi tarafından büyütülmüş.

Burak Yörük Kimdir?
26 Mayıs 1995 yılında İstanbul’da doğan Burak Yörük, kariyerine 2002'de "çocuk oyuncu" olarak başladı. Beykent Üniversitesi'nin "Tiyatro bölümünde" eğitimini sürdüren Burak Yörük; Ben Onu Çok Sevdim, 20 dakika ve Biz Boşanıyoruz adlı dizilerde oynadı.Genç oyuncu, geçtiğimiz yıllarda vizyona giren "4N1K" filminde Barış Ozansoy karakteri ile kariyerine büyük bir adım atarak sinema dünyasına "Merhaba" dedi. Yörük ayrıca, aynı filmin devamı olan "4N1K-2"de rol aldı.

Burak Yörük'ün Oynadığı Diziler
4N1K / Barış / 2018
Ben Onu Çok Sevdim / Aydın Menderes / 2013
20 Dakika / Tayfur/ 2013
Biz Boşanıyoruz / Cancan / 2004

Burak Yörük'ün Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Barış / 2018
4N1K / Barış / 2017

 

18-06/20/bulent-alkis.jpg

Müdür
Öğrencileri tavrıyla, her lafıyla darlamayı iyi biliyor. İleri derecede bir “arıza”, full performans bir “kıl”. “İstatistik” konusunda duayen. Bu da fena halde diline vurmuş durumda. Yeri geldiğinde, garip bir istatistiksel bilgiyle içinde bulunduğu durumu özetleyebiliyor ya da karşılıklı konuşurken çeşitli istatistiklerden örnekler vererek lafı gediğine koyuyor. Kendisi gibi eşinden uzun süre önce boşanmış velilerden Melike’ye gönlünü kaptırmış durumda. Melike oğlu Sinan’a, Müdür de kızı Yelda’ya henüz durumu açık edememişken, bir dizi karışıklık yüzünden Rüştü kendini olmaz komik durumların içinde buluyor.

Bülent Alkış Kimdir?
Bülent Alkış, 1974 yılında İzmir‘de doğdu. Lise öğrenimini bitirdikten sonra Şiirce ve Tiyatro Merdive'de görev aldı. 1992 yılında Konak Belediye Tiyatrosu ile İzmir’de tiyatro çalışmalarına başladı. Tiyatroya “Alamanya’dan Bir Yar Gelir Bizlere” oyununda postacı rolü ile merhaba dedi. 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarından oyunculuk eğitimi alarak mezun oldu. Daha sonra İstanbul‘a geldi. İstanbul’daki oyunculuk serüveni Pınar Çocuk Tiyatrosu ile başladı. Profesyonelliğe ilk adımını Levent Kırca ve Oya Başar Tiyatrosu’nun “Hangi Yüzle” adlı oyunuyla attı. Sonraki yıllarda Masal Gerçek Tiyatrosu, Hadi Çaman Yeditepe Oyuncuları, Kukla Çocuk Tiyatrosu, Üsküdar Çocuk Tiyatrosu gibi tiyatrolarda oyunculuğa devam etti. 1998 yılında “Aynalı Tahir” dizisinde Murat karakterini canlandırdı. Bülent Alkış, 2004 yılında yayınlanan Çağan Irmak‘ın yönetmenliğini yaptığı “Çemberimde Gül Oya” adlı dizide oynadı. Sonrasında Bu Kalp Seni Unutur mu?, Bir Çocuk Sevdim, Herşey Yolunda Merkez, Filinta” adlı dizilerde rol aldı. 2011 yılında kahkaha dolu tiyatro oyunu “Cam”da rol aldı. 2014 yılında Levent Kazak‘ın yazdığı “Kurusıkı” adlı tiyatro oyununda rol aldı.

Bülent Alkış'ın Oynadığı Diziler
4N1K / 2018 / Müdür
İsimsizler / Hasan / 2017
Dayan Yüreğim / Tahir / 2017
Filinta / Padişah / 2014-2016
Herşey Yolunda Merkez / Sami Yavuz / 2013
Umutsuz Ev Kadınları / 2012–2013
İffet / 2011
Kayıp Aranıyor / 2011
Bir Çocuk Sevdim / Kerem / 2011
Umut Yolcuları / Ünal Çalışkan / 2010
Bu Kalp Seni Unutur mu? / Hüseyin Akay / 2009
Babam Adam Olacak / Tuncay / 2008
Arka Sokaklar 3. Sezon / Savcı / 2008
Tatlı Bela Fadime / Vedat / 2007 –
Sev Kardeşim / Erdal Kalabık / 2006
Bebeğim / Selim / 2006
Misi / Hasan / 2005
Köpek / Salih / 2005
Çemberimde Gül Oya / Salih / 2004
Kurşun Yarası / Hamit / 2003
Hadi Uç Bakalım / Çağlar / 2003
Biz Size Aşık Olduk / Kamuran / 2002
Aynalı Tahir / Murat / 1998

Bülent Alkış'ın Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Müdür /2018
4N1K / Müdür / 2017
Aşkın 5 Hali 2016
Kırımlı / Mustafa / 2014
Çanakkale 1915 / Binbaşı Mahmut Sabri / 2012
İstanbul’da Aşk / 2010
Çoğunluk / 2010

 

18-06/20/beyti-engin.jpg

Fizikçi
Okulun en renkli hocası. Gökhan’a takık. Giyim kuşam konusunda ''nasıl giyinilmez?'' sorusunun cevabı gibi. Müfredata koyulup ders diye okutulacak derecede enteresan kombinlere imza atıyor. Beşlimizden yana en dertli hocamız o. Eski eşiyle aynı okulda çalışmanın getirdiği her türlü abuk durumu, atışmayı, misillemeyi yaşıyor her daim.

Beyti Engin Kimdir?
Tiyatro oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve seslendirme sanatçılığı yapan Beyti Engin 18 Eylül 1981 Çanakkale/ Gelibolu'da doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise’yi Edirne’de okudu, Edirne’de Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim aldı ve Edirne Sanat Tiyatrosu ile oyunculuk kariyerine adım attı. 1999 yılında İstanbul'a yerleşen ve Diyalog isimli özel bir kurumdan bir yıl oyunculuk eğitimi alan Beyti Engin, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden 2005 yılında mezun oldu. 2014 yılında yayınlanan Ulan İstanbul isimli dizide canlandırdığı Hayati karakteri ile geniş çevrelerce tanınmaya başladı. 2000 yılından bu yana da seslendirme sanatçılığı yapıyor.Birçok dizi ve film projesinde yer alan Engin, 2010 yılında Bakırköy Belediye Tiyatrolarında sahnelenen “Sokağa Çıkma Yasağı” adlı oyundaki performansı ile Afife Tiyatro Ödüllerinde “Komedi ya da Müzikal Dalında Yardımcı Rolde Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu” ödülünü kazandı.

Beyti Engin'in Oynadığı Diziler
4N1K / Fizikçi / 2018
No: 309 / Şadi / 2016-2017
46 Yok olan / Cerrah / 2016
Ulan İstanbul / Hayati / 2014-2015
Kurtlar Vadisi Pusu / Atsız / 2013-2015
Kayıp / 2013
Beni Böyle Sev / Halil / 2012
Leyla ile Mecnun / Çılgın Profesör / 2011-2012
Keşanlı Ali Destanı / Çakal Rüstem / 2011
Deli Saraylı / 2010
İpsiz Recep /Benet / 2008
Mahşer / 2007
Baba Oluyorum / Patron / 2007
Şeytan Ayrıntıda Gizlidir / 2004
Yarım Elma / 2002

Beyti Engin'in Oynadığı Filmler
Borç / 2018
İlk Öpücük / Muzaffer / 2017
Düğüm SAlonu / Davut / 2017
Dört Köşe / Tilki Ziya / 2017
Çetin Ceviz / Necip / 2016
Yolsuzlar Çetesi / 2016
Küçük Esnaf / Danyal / 2016
Alemde 1 Gece / 2016
Şeytan Tüyü / Kürdo / 2015
Robinson Crusoe ve Cuma / Bay Victor / 2015
Güvercin Uçuverdi / 2015
8 Saniye / Hoca / 2015
Neden Tarkovski Olamıyorum / 2014
İş Arıyoruz / Murat / 2008
Osmanlı Cumhuriyeti / Amerikan Yüzbaşı / 2008
Gölgesizler / Kunduracı / 2008
Damatlık Şapka ( Kısa Film) / 2004

 

18-06/20/atakan-hosgoren.jpg

Ali Tekelioğlu
Yaprak’ı, her durumda, şartlar ne olursa olsun, koruyan kollayan gamzeli kahraman. Çocukluktan beri hislerini Yaprak’a ne anlatabilmiş ne de Yaprak anlayabilmiş. Okulun basket takımının yıldız oyuncusu ve kaptanı. Barış burda da Ali’nin tadını fena kaçırıyor. Babası Tekin’le yıldızları asla barışmamış. Aralarında derin bir baba ve oğul çatışması var. Devasa bir gizemin ortasında yaşıyor yıllardır ve henüz bunun farkında değil. Okuduğun okulun rehber hocası, her belada kapısını çaldığı Ela Hoca, onun gerçek annesi ve Ali henüz bunu bilmiyor.

Atakan Hoşgören Kimdir?
1999 yılında İstanbul’da doğan Arnavut kökenli, 4 Kardeş’in en küçüğü olan Atakan HOŞGÖREN, Kolej eğitiminden sonra Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne devam etmektedir.
Oyuncuk hayatına 7 yıl önce başlamıştır. Onun üzerinde reklam filminde oynan Atakan HOŞGÖREN, Yıldızlar Şahidim adındaki dizide de kısa bir süre rol almıştır. Tiyatro deneyimini bulunan Atakan HOŞGÖREN aynı zamanda 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştır.
Oyunculuk eğitimini, çeşitli oyuncu koçlarıyla çalışarak edinmiş, en son oyunculuk eğitimini “4N1K” ekibinin oyuncu koçu Celal Eldeniz’den almıştır.
Menajerliğini Best Model Kordinatörü ve Menajer Emrah YILDIZ yapmaktadır.
Kısa bir süre önce 4N1K – 2 filmdeki ALİ TEKELİOĞLU karakterini canlandırmıştır. 4N1K filminden sonra Fox TV ‘de yayınlanacak 4N1K dizisinde de rol alacaktır.
Hobileri arasında Kitap, Sinema, Tiyatro, Basketbol, Müzik, Kısa Film ve Spor, Klasik Araba tutkusu bulunmaktadır.

Atakan Hoşgören'in Oynadığı Diziler
Yıldızlar Şahidim / 2017

Atakan Hoşgören'in Oynadığı Filmler
4N1K 2 / Ali / 2018

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat