Aile dizisinin 2. Bölümüne Devin'in Aslan'a evlenme teklifi damga vurdu! Reytingler uçtu!

Show TV'nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın yer aldığı Aile dizisi 2. bölümüyle ekrana geldi. Peki Aile 2. bölümde neler yaşandı? Aile 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aile'nin 3. bölümünde neler olacak? Aile dizisinin konusu ne? Aile dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Aile dizisi nerede çekiliyor? Aile izle! Aile 2. bölüm izle! Kıvanç Tatlıtuğ kimdir? Serenay Sarıkaya kimdir? Aile dizisi Devin kimdir? Aile 2. bölümüyle reytinglerde kaçıncı oldu?

Volkan Usta
15 Mart 2023 - 11:54
Kültür Sanat

İlk bölümüyle zirveye yerleşen ve yeni bölümü heyecanla beklenen Ay Yapım’ın Aile dizisi dün akşam Show TV’de ikinci bölümüyle izleyicilerin karşısına çıktı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı buluşturan dizi ikinci bölümüyle zirvede yerini sağlamlaştırdı.

23-03/15/aile-1.jpg

Hem reytinglere hem sosyal medyaya damgasını vuran dizi ikinci bölümüyle ABC1 20+ ve AB kategorilerinde birinciliğin sahibi oldu. Aile’nin 2. bölümü, AB’de 8.16 izlenme oranı (rating) 21.26 izlenme payı (share), ABC1 20+’da 8.12 izlenme oranı (rating) 18.79 izlenme payı (share) elde ederek birinci oldu. Total’de ise 5.27 izlenme oranı (rating) 12.59 izlenme payı (share) elde etti. Hem reytinglerde adını zirveye yazdıran hem de sosyal medyanın gündemine oturan ‘Aile’ seyirciyi ekran başına kilitledi.

23-03/15/aile-3.jpg

Güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle ekrana damgasını vuran ‘Aile’, ikinci bölümüyle de ortalığı kasıp kavurdu. Dün gece trend listesinden düşmeyen dizi #Aile etiketi ile Twitter Türkiye’de 6 saat 20 dakika, dünya listesinde ise 1 saat 30 dakika TT listesinde yer aldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya ile karakterlerinin isimleri de uzun saatler trend listelerinden inmedi.

23-03/15/aile-7.jpg

ASLAN VE DEVİN’İN ROMANTİK AKŞAMI İZLEYİCİYİ EKRAN BAŞINA KİLİTLEDİ!

Hülya, Soykan sofrasına kadar gelen Devin’i yakın takibe aldı. Bunun ilk adımı olarak Devin’i kurucusu olduğu derneğin etkinliğine davet etti. Davete katılan Devin, burada Hülya’nın gerçek yüzü ile tanıştı. Hülya her fırsatta Devin’i huzursuz edecek bir şeyler söylerken, Hülya ve Devin arasında yaşanacak soğuk savaş resmen başladı. Devin, Aslan’la ilişkilerinin sağlıklı ilerlemediğini düşünerek ayrılmaya karar verdi ancak Aslan’ın ona hazırladığı sürpriz tüm düşüncelerini değiştirdi. Aslan, Devin’i Atilla’nın düzenlediği bir davete götürdü. Yasa dışı işlerden çıkmaya çalışan Aslan, bunun için Atilla Özyılmaz’ın şirketine ortak olmak isterken, Atilla’nın Yusuf Soykan hakkında belgesel çekme fikri Aslan’ı çileden çıkardı. Davetten sonra Aslan ve Devin, Aslan’ın evinde geceyi beraber geçirdi. İkili arasında romantik anlar yaşanırken Aslan, Devin’e evlenme teklif etti. Ertesi sabah ise Aslan, Devin’e ayrılmalarının daha doğru olacağını söyledi.

23-03/15/aile-4.jpg

DEVİN, ASLAN’A EVLENME TEKLİF ETTİ

Hülya ise Aslan ve Devin ilişkisini yolun başındayken bitirmek için Cihan’la görüşerek ona Devin’den bahsetti. Devin, arasının iyi olmadığı babasının doğum günü yemeğine gitti. Bu yemeği daha önceden duyan Aslan, ayrı olsalar da sürpriz yaparak Devin’i yalnız bırakmadı. Sofrada babasıyla tartışmaya başlayan Devin’e en büyük destek Aslan’dan geldi. Aslan, Devin’i korurken ilk kez aşık olduğunu dile getirdi. Bunun üzerine Devin hayatlarını değiştirecek çok büyük bir karar verdi ve finalde Aslan’a evlenme teklif etti.

23-03/15/aile-5.jpg

AİLE’NİN 2. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Hülya, Soykan sofrasına kadar gelen Devin’i yakın takibe aldı. Bunun ilk adımı olarak Devin’i kurucusu olduğu derneğin bir etkinliğine davet etti. Davete katılan Devin, burada Hülya’nın gerçek yüzü ile tanıştı. Hülya her fırsatta Devin’i huzursuz edecek bir şeyler söylerken, Hülya ve Devin arasında yaşanacak soğuk savaş resmen başladı. Devin, Aslan’la ilişkilerinin sağlıklı ilerlemediğini düşünerek ayrılmaya karar verdi ancak Aslan’ın ona hazırladığı sürpriz tüm düşüncelerini değiştirdi.

23-03/14/aile-5.jpg

Aslan, Devin’i Atilla’nın düzenlediği bir davete götürdü. Yasa dışı işlerden çıkmaya çalışan Aslan, bunun için Atilla Özyılmaz’ın şirketine ortak olmak isterken, Atilla’nın Yusuf Soykan hakkında belgesel çekme fikri Aslan’ı çileden çıkardı. Davetten sonra Aslan ve Devin, Aslan’ın evinde geceyi beraber geçirdi. İkili arasında romantik anlar yaşanırken Aslan, Devin’e evlenme teklif etti.

23-03/14/aile-7.jpg

Ertesi sabah Aslan, Devin’den ayrıldı. Hülya ise Aslan ve Devin ilişkisini yolun başındayken bitirmek için Cihan’la görüşerek ona Devin’den bahsetti. Devin, arasının iyi olmadığı babasının doğum günü yemeğine gitti. Bu yemeği daha önceden duyan Aslan, ayrı olsalar da sürpriz yaparak Devin’i yalnız bırakmadı. Sofrada babasıyla tartışmaya başlayan Devin’e en büyük destek Aslan’dan geldi. Aslan, Devin’i korurken ilk kez aşık olduğunu da dile getirdi. Bunun üzerine Devin hayatlarını değiştirecek çok büyük bir karar verdi ve finalde Aslan’a evlenme teklif etti.

23-03/14/aile-6.jpg

Aile’ yeni bölümüyle 21 Mart Salı saat 20.00’de Show TV’de!

Aile dizisi 4. Bölüm fragmanı yayında! Aile dizisi 4. Bölümde neler olacak?

İLGİLİ İÇERİK

Aşağıdaki bağlantıdan Diziler instagram hesabını takibe alarak güncel dizi haberlerini instagram üzerinden de takip edebilirsiniz.

@diziler

üyeler ne diyor?

resim yok
:-) :) :o) :c) :^) :-D :-( :-9 ;-) :-P :-p :-Þ :-b :-O :-/ :-X :-# :'( B-) 8-) :-\ ;*( :-* :] :> =] =) 8) :} :D 8D XD xD =D :( :< :[ :{ =( ;) ;] ;D :P :p =P =p :b :O 8O :/ =/ :S :# :X B) O:)
Kapat